Hlavní menu

Aktualita:

10. kolo Fortuna Divize C 7.10. 2023 od 16:00 hod FK LETOHRAD – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

FK Sebranice - FK OEZ Letohrad 0:7 (0:1)

Další utkání U19 - KP:
SK Holice - FK Letohrad, 07.10.2023 od 13:00 hod

Letohrad jako vedoucí tým tabulky, přijel k utkání u posledního celku tabulky s jediným cílem a to bylo vítězství. I když tomu výsledek nenasvědčuje, tak se hostující tým se svým protivníkem dost natrápil. Utkání se hrálo v tropickém počasí od 14.00, což zrovna nebylo ideální. Každopádně to neomlouvá výkon v prvním poločase, který hostující hráči dokonale „odflákli“. Svoji roli sehrálo i viditelné podcenění soupeře.

31.5.

FK Sebranice – FK OEZ Letohrad 0:7 (0:1)

branky: 36. a 73. Ulbrich, 56. a 74. Černohous, 67.Černaj, 76. Uhlíř, 80. Tóth

sestava: Lux – Motl (75.Kučírek), Dušek, Svoboda, Černaj – Tóth, Uhlíř, Dostál, Faltus (67.Jandejsek) – Matějíček (54.Černohous), Ulbrich (74.Kalát)

Letohradský dorost se po roce v 1.A třídě vrací do oblastního přeboru dorostu. Definitivně o tom rozhodlo utkání v Pomezí, pro které zase drtivá porážka znamená sestup o soutěž níž. Střelecky se zaskvěl nebývalým střeleckým výkonem Černohous, který vstřelil 6. branek !!!!!

Utkání začalo ve vlažném tempu. Více se chodilo pro míč do zámezí než hrálo. Letohrad si nebyl schopen za celou první polovinu utkání vytvořit souvislý tlak. Tak že se hosté více méně dostali do šancí náhodou, nebo přičiněním domácích hráčů. V 16. minutě Dostál našel centrem ve vápně osamoceného Ulbricha, který hlavičkuje vedle. Ve 25. minutě málem potrestali domácí tragickou hru hostující obrany, po trestném kopu hlavičkoval zcela osamocený domácí hráč ve 100% šanci vedle. Toto varování si však letohradští nevzali k srdci, a tak domácí zahrozili ještě dvakrát, naštěstí pro hostující tým, však vždy minuli branku. Jako blesk z čistého nebe tak přišla první branka utkání, Tóth ve vápně vytvořil dobrou pozici pro Ulbricha a ten otevřel skóre 0:1. Do druhého poločasu nastoupil zcela jiný tým. Hosté vlétli do začátku druhé části jako uragán. Ulbrich si narazil s Tóthem a jeho nepovedený centr orazítkoval tyč překvapeného brankáře. Uhlíř pálí těsně nad branku. Po rohu Dostála, Svobodovu golovou hlavičku zastavuje brankář spolu s obranou. V 55.minutě při svém prvním doteku s míčem střídající Černohous hlavičkuje ve velké šanci, po centru Ulbricha, vedle. Za necelou minutu si to vynahradil a skóruje po Dostálově chytré nahrávce 0:2. Po rohovém kopu Uhlíře, hlavičkuje osamocený Svoboda před prázdnou brankou nad. Svobodovi v tomto utkání zřejmě nebyla branka přána. V 62. minutě z po střele z velkého vápna z otočky a voleje, míč jen lehce tečoval spojnici tyče a břevna. 67. minuta rohový kop Dostála, po kterém Černaj donesl míč do branky doslova i s golmanem 0:3. Další velkou šanci neproměnil Černohous po centru Jandejska. V 73. minutě odstartoval zničující čtvrthodinu pro domácí tým Uhlíř, který pěknou nahrávkou prostrčil na Ulbricha, který dává na 0:4. 74.minuta Tóth unikl domácí obraně, ačkoliv mohl sám zakončovat, nezištnou nahrávkou připravil branku pro Černohouse 0:5. 76. minuta Jandejsek byl faulován na hranici velkého vápna a následný trestný kop „uklidil“ k levé tyči Uhlíř 0:6. Domácí zcela odpadli fyzicky, prakticky každý útok Letohradu byl zakončen gólovou šancí. Definitivní podobu výsledku dává Tóth, po nahrávce Uhlíře. Rozhodčímu už zřejmě nesvědčilo veliké horko, též se mu zřejmě zželelo domácích a tak utkání v 80. minutě po sedmé brance ukončil. Za zlepšený výkon ve druhém poločase Letohrad zaslouženě zvítězil.


Text vložil: Veselý Jaroslav

 

Rozpis utkání

  • 04.10.2023 16:00 | U15 - VP | FK Letohrad - FO Lanškroun
  • 07.10.2023 13:00 | U19 - KP | SK Holice - FK Letohrad
  • 07.10.2023 16:00 | A muži | FK Letohrad - Jiskra Ústí nad Orlicí
  • 08.10.2023 09:00 | Starší elévové A | MFK Chrudim - FK Letohrad, SK Vysoké Mýto, Spartak Choceň
  • 08.10.2023 09:00 | Mladší elévové A | MFK Chrudim - FK Letohrad, SK Vysoké Mýto, Spartak Choceň

Partneři

Partner fotbalového klubu FK Letohrad Partner fotbalového klubu FK Letohrad Partner fotbalového klubu FK Letohrad Partner fotbalového klubu FK Letohrad