Hodnocení fotbalové školičky 2017

Zhodnocení fotbalové školičky

Letošní školička skončila a už teď přemýšlíme čím příští rok zpestřit a ještě vylepšit.

Za celý týden se nám vydařilo počasí a tak jsme mohli uskutečnit všechny aktivity, které jsme si naplánovali a dětem se to doufejme líbilo a i hromový pokřik při ukončení tomu napovídal.

Krátké shrnutí školičky.

Celkem se zúčastnilo 43 dětí pod trenérskou taktovkou 5 trenérů. Během týdne proběhlo 5 klasických tréninkových jednotek, z toho 2 pod taktovkou Létajících trenérů. Dvakrát jsme navštívili koupaliště a to v Letohradě a v Ústí nad Orlicí. Jedno dopoledne jsme strávili aktivitami v Biatlonovém lomu, kde si děti vyzkoušeli střelbu ze vzduchovky, závody koloběžek, horolezeckou stěnu a lanový park. Jedno odpoledne jsme odehráli Ligu mistrů za účasti předních světových týmů. Novinkou byl i turnaj ve stolním fotbálku, který zpestřil přestávky mezi jednotlivými aktivitami a který se dětem líbil a vítěz si odnesl stolní fotbálek domů. Tradicí se stává přespání ve vojenském stanu, které se dětem také moc libí a počet dětí se každým rokem zvyšuje. Letos přespávalo 35 dětí a nepřespali doopravdy jen ty nejmenší. Závěrečné vyhodnocení bylo jen třešničkou na povedeném týdnu, který se doopravdy vydařil a to nejen kvůli počasí, ale i dětem,které byli celou dobu perfektní a bez sebemenších problémů. Děti na závěr dostali společné fotografie, diplomy, ručníky a především balíčky s dobrotami. Poté již proběhlo posezení rodičů a děti v restauraci U Kaboura. Děti samozřejmě lítali do večerních hodin na hřišti:-).

Závěrem bych chtěl poděkovat všem trenérům, kteří se kempu zúčastnili za jejich perfektní přístup a ochotu svůj čas a dovolenou dětem věnovat .

Trenéři – Josef Mikyska, František Zeman, Josef Třetina, Radim Adamec a Radek Pavlík

mladsi-fot-kemp
starsi-fot-kemp
kepm-1
kemp-2
kemp-3
kemp-4
kemp-5
kemp-6
kemp-7

Text vložil: Radek Pavlík

• 21.10.2017 09:00 | Starší elévové A | 7.kolo Krajského přeboru v Letohradě - FK Letohrad, FK Pardubice B, Jiskra Ústí/SKP Sn Mor.Třebová, FO Lanškroun
  • 21.10.2017 09:00 | Mladší elévové A | 7.kolo Krajského přeboru v Letohradě - FK Letohrad, FK Pardubice B, Jiskra Ústí/SKP Sn Mor.Třebová, FO Lanškroun
  • 21.10.2017 09:30 | Bambíny | 6.kolo Krajské soutěže v Lukové - TJ Luková, FK Letohrad, Sokol Libchavy
  • 21.10.2017 10:00 | U15 - VP | Moravany/Dačice - FK Letohrad
  • 21.10.2017 10:15 | U19 - KP | volný los - ?

Partner fotbalového klubu FK Letohrad