V sobotu 19.8.2017 se uskuteční na stadioně v Letohradě první mistrovské domácí utkání. Naši borci změří síly s celkem z Turnova. Výkop utkání je v 17,00 hod.

Hodnocení fotbalové školičky 2017

Zhodnocení fotbalové školičky

Letošní školička skončila a už teď přemýšlíme čím příští rok zpestřit a ještě vylepšit.

Za celý týden se nám vydařilo počasí a tak jsme mohli uskutečnit všechny aktivity, které jsme si naplánovali a dětem se to doufejme líbilo a i hromový pokřik při ukončení tomu napovídal.

Krátké shrnutí školičky.

Celkem se zúčastnilo 43 dětí pod trenérskou taktovkou 5 trenérů. Během týdne proběhlo 5 klasických tréninkových jednotek, z toho 2 pod taktovkou Létajících trenérů. Dvakrát jsme navštívili koupaliště a to v Letohradě a v Ústí nad Orlicí. Jedno dopoledne jsme strávili aktivitami v Biatlonovém lomu, kde si děti vyzkoušeli střelbu ze vzduchovky, závody koloběžek, horolezeckou stěnu a lanový park. Jedno odpoledne jsme odehráli Ligu mistrů za účasti předních světových týmů. Novinkou byl i turnaj ve stolním fotbálku, který zpestřil přestávky mezi jednotlivými aktivitami a který se dětem líbil a vítěz si odnesl stolní fotbálek domů. Tradicí se stává přespání ve vojenském stanu, které se dětem také moc libí a počet dětí se každým rokem zvyšuje. Letos přespávalo 35 dětí a nepřespali doopravdy jen ty nejmenší. Závěrečné vyhodnocení bylo jen třešničkou na povedeném týdnu, který se doopravdy vydařil a to nejen kvůli počasí, ale i dětem,které byli celou dobu perfektní a bez sebemenších problémů. Děti na závěr dostali společné fotografie, diplomy, ručníky a především balíčky s dobrotami. Poté již proběhlo posezení rodičů a děti v restauraci U Kaboura. Děti samozřejmě lítali do večerních hodin na hřišti:-).

Závěrem bych chtěl poděkovat všem trenérům, kteří se kempu zúčastnili za jejich perfektní přístup a ochotu svůj čas a dovolenou dětem věnovat .

Trenéři – Josef Mikyska, František Zeman, Josef Třetina, Radim Adamec a Radek Pavlík

mladsi-fot-kemp
starsi-fot-kemp
kepm-1