Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

AFK Chrudim B - FK OEZ Letohrad 0:1

Další utkání U13 - VP:
FK Letohrad - SK Pardubičky, 07.06.2020 od 09:30 hod

AFK Chrudim B - FK OEZ Letohrad 0 : 1 (0:1)

Sestava:
Ordoš - Spohner, Švestka, Janoušek, Durna - Krejčí, Linhart, Škorpil, Roček - Smetana, Valenta

Střídali:
Najman, Zeman, Černohouz

Branka:
4.min. Valenta P.

Utkání o první místo v tabulce se hrálo za krásného počasí na útulném stadiónku v Mněticích. Hned od začátku utkání hosté převzali iniciativu utkání na své kopačky. Ve čtvrté minutě Škorpil vysunul Valentu, který se dostal přes dva obránce a upaloval na brankáře domácích. Ten mu sice vyběhl, ale na střelu podél něho nesta?il zareagovat a hosté vedli . Po této brance se domácí snažili vyrovnat, ale letohradští mladíci doběe kombinovali a nepustili domácí do větší šance. Hra se p?evážn? odehrávala uprostřed hřiště mezi oběma šestnáctkami.
Ve druhém poločasu hosté cht?li zvýšit náskok a to se jim málem podařilo.Ve 36. min. se uvolnil před velkým vápnem Linhart a jeho střela skončila na břevn?. O osm minut později zahrávali hosté trestný kop z 25m. Po nacvi?eném signálu mohl skórovat Roček, ale domácí brankář tuto šanci chytil. V 51.min. Roček centroval do vápna na Krejčího, ale ten svoji šanci neproměnil. Za čtyři minuty šel znovu Krejčí, po uvoln?ní Škorpilem, sám na domácího brankáře, ale jeho střela šla vedle. Domácí na konci utkání vsadili vše na útok, vytvořili si dvě p?íležitosti, ale ke spokojenosti hostů žádnou neproměnili.
Musím pochválit své hráče za vítězství a předvedený výkon a moc jim d?kuji.

Příspěvek dodal: Veselý Petr

Text vložil: Admin