AFK Chrudim " B " - FK OEZ Letohrad 1:4

Další utkání U13 - VP:
FK Letohrad - TJ Dlouhoňovice, 20.02.2020 od 16:15 hod

AFK Chrudim " B " – FK OEZ Letohrad 1:4 (0:1)

AFK Chrudim " B " – FK OEZ Letohrad 1 : 4 (0:1)

Střelci: Hynek Tomáš , Valenta Patrik , Procházka Jakub , Stejskal Jakub

Sestava: Černín Pavel, Švestka Jiří, Uhlíř Marek, Procházka Jakub, Veselý Michal, Stejskal Jakub, Škorpil Marek, Švercl Martin, Hynek Tomáš, Valenta Patrik, Tuleja Miroslav, Lakomý Jan, Fogl Lukáš, Krejčí Robin, Dostál David

Utkání hrané na hřišti ve Slatiňanech. Začátek prvního poločasu byl vyrovnaný , hrálo se většinou uprostřed hřiště a střely z větších vzdáleností . V polovině prvního poločasu v 17 minutě utekl po pravé straně domácí obraně Valenta a po jeho přihrávce od postranní čáry do velkého vápna střílí Hynek první gol zápasu 0:1 . Posledních sedm minut prvního poločasu měli trochu navrch domácí , ale stav se nezměnil a za tohoto stavu se šlo do kabin . Druhý poločas jsme zahráli výborně a hned ze začátku jsme vstřelili druhý gol , kdy po individuální akci Veselého a jeho přihrávce střílí Valenta druhý gol. O pár minut později se domácím po závaru před naši brankou podařilo snížit na 1 :2. Ale odpověděli jsme pár minut po tom na levé straně se prosadil střelou k tyči Procházka 1:3. Měli jsme ještě několik šancí , po krásné akci a patičce Hynka střílí Valenta , ale pouze orazítkoval břevno domácí brány. V závěru zápasu jsme přidali ještě jeden gol. Krásnou střelou z přímého kopu se trefil Stejskal a udělal tak tečku za krásným a povedeným zápasem na 1:4. Všichni hráči podali velmi kvalitní a kolektivní výkon . Musím je pochválit.

Text vložil: Mikyska Josef

• 04.01.2020 17:00 | B muži | FK Mistrovice - FK Letohrad - příprava