Hlavní menu

Česká Třebová - Letohrad 1:3 - aktualizováno

Další utkání týmu U13 - VP není naplánováno.

FK Česká Třebová – FK OEZ Letohrad 1:3 (0:2)

FK Česká Třebová – FK OEZ Letohrad 1:3 (0:2)

Střelci : Hynek Tomáš , Valenta Patrik , Krejčí Robin.

Sestava : Dostál David , Černín Pavel , Lakomý Jan , Uhlíř Marek , Švestka Jiří , Stejskal Jakub , Škorpil Marek , Švercl Martin , Hynek Tomáš , Valenta Patrik , Krejčí Robin , Fogl Lukáš

Důležitý a těžký zápas o první místo v tabulce. První poločas jsme zvládli na výbornou a soupeře do ničeho nepustili. První gól jsme střelili po krásném průniku po pravé straně, kdy Valenta obešel dva protihráče a přihrál od postranní čáry do vápna Hynkovi, který střílí první gól 0:1 (cca 19-tá minuta). Pět minut před koncem prvního poločasu opět Valenta obešel několik obránců soupeře a krásnou střelou z vápna zvýšil na 0:2. Tento hráč dělal v prvním poločase domácí obraně velké problémy.

V prvním poločase jsme měli ještě dvě 100% šance, ale nedokázali jsme je proměnit. Hynek postupoval sám na domácího brankáře, ale střílí mimo bránu. Krejčí střílí do prázdné brány, ale domácí obránce vykopává z brankové čáry. Ze začátku druhého poločasu měli více ze hry domácí ale bez většího ohrožení naší brány. Devět minut před koncem se domácím podařilo snížit krásnou střelou z dálky, která se odráží od tyče do naší brány (1:2). Ale k žádnému velkému tlaku se již domáci nedostali a čtyři minuty před koncem, po ponechané výhodě, zatáhl po pravé straně balón Hynek, centruje do vápna a do poloprázdé brány střílí třetí gól Krejčí (1:3). Musím pochválit celé mužstvo za předvedený výkon hlavně v prvním poločase.


Text vložil: Mikyska Josef

 

Rozpis utkání

Partneři