Hlavní menu

FK OEZ Letohrad - SK Ústí nad Orlicí 9 : 0 (5 : 0)

Další utkání týmu U13 - VP není naplánováno.

FK OEZ Letohrad – SK Ústí nad Orlicí 9 : 0 (5 : 0) – neděle 5.4. 2009

FK OEZ Letohrad – SK Ústí nad Orlicí 9 : 0 (5 : 0)

Střelci: Procházka Jakub, Skotálek Jan, Sova Lukáš, Tuleja Miroslav 2×, Valenta Patrik 4×

Sestava: Černín Pavel, Stejskal Jakub, Lakomý Jan, Uhlíř Marek, Fogl Lukáš, Švercl Martin, Škorpil Marek, Veselý Michal, Sova Lukáš, Tuleja Miroslav, Skotálek Jan, Valenta Patrik, Procházka Jakub.

Druhé jarní utkání na domácím hřišti , ale poprvé na přírodní trávě na hlavní ploše. Od samého začátku bylo vidět , že kluci mají chuť hrát a soupeře přehrávali.
Už ve třetí minutě zatáhl po pravé straně míč Tuleja , přesnou přihrávkou našel ve vápně Procházku a jeho střela k tyči otevírá skore 1:0. O pět minut později opět Tuleja a akce jako přes kopírák, předkládá parádní přihrávku Skotálkoj , který zvyšuje na 2:0 . V patnácté minutě přímo „vlétl“ s míčem do vápna Valenta a při kličce byl hostujícím obráncem podražen a pískala se penalta. K míči se postavil tentýž hráč a trochu se štěstím proměňuje 3:0. O čtyři minuty později posílá přesnou přihrávku z naší poloviny středem hřiště Stejskal a Valenta postupuje sám na brankáře a zvyšuje už na 4:0 . To ještě nebylo v první polovině vše a sedm minut před koncem prvního poločasu hostující brankář vyběhl až za velké vápno , ale špatně odkopl balon , přímo na kopačky Valenty , který krásným lobem brankáře přehodil a dal už svůj třetí gol , za tohoto stavu se šlo do kabin.
Začátek druhé půle až do patnácté minuty druhého poločasu byl bez golového zakončení , i když šancí několik bylo . Domácí branku ,hosté ohrozili jenom jednou , když náš brankář špatně odkopl balon a hostující hráč okamžitě střílí , ale Černín vše napravuje. Minutu na to dostává přihrávku do vápna Procházka , ale ještě posouvá na Tuleju , který střelou k tyči přidává šestý gol . 6:0. O další dvě minuty na to asi po nejhezčí akci zápasu na jeden dotek, která začala na naší polovině , přihrávka Švestky středem hřiště na Valentu ten posunul na pravou stranu na Tuleju , který přihrávkou k zadní tyči našel Lukáše Sovu 7:0. Ve 22 minutě druhé půle rozehrává rohovej kop Skotálek na který si naběhl Tuleja a zvyšuje na osm nula. Tři minuty před koncem zápasu opět Tuleja přesně přihrává Valentoj a ten uzavírá celý zápas 9:0.


Text vložil: Mikyska Josef

 

Rozpis utkání

Partneři