FK Letohrad : FK Agria Choceň 8 : 1

Další utkání U13 - VP:
Halový turnaj U12 v Heřmanově Městci - , 12.01.2019 od 08:00 hod

FK Letohrad – FK Agria Choceň 8 : 1

Branky: 4× Pavlík, 3× Adamec, Kačena.

Sestava: Kačena Matěj, Krejčí Matěj, Rozlílek Ondřej, Adamec Marek, Pavlík Tobiáš, Jurajda Timon, Halbrštát Tomáš, Hrubý Filip, Konečný Alex, Dostálek Eliáš, Ludka Ondřej, Uhlíř Jan, Baláš Petr, Spáčil Vilém.

Slovo trenéra F. Zemana V neděli jsme na domácí půdě přivítali celek z Chocně. V prvním poločase se nám tolik nedařilo. Chyběl nám klid na míči, důraz a hlavně pohyb. Fotbal hrát umíme, ale od samého začátku musíme předvést větší zápal a pohyb bez míče. V prvním poločase jsme měli dost šancí, které jsme neproměnili. I přesto jsme dva góly dali. Hosté ještě do poločasu stačili snížit po krásné střele z dvaceti metrů. V půlce jsme si řekli, co chceme změnit, a s druhým poločasem musíme být spokojeni. Bylo to o něčem jiném. Zlepšil se pohyb, komunikace a čím dál více jsme se tlačili k hostující bráně. Šancí začalo přibývat a bylo jen otázkou času kdy začnou padat branky. Nakonec jsme jich přidali šest a zaslouženě zvítězili. Rodičům děkuji za podporu.

Text vložil: Radek Pavlík

• 15.12.2018 10:00 | Mladší elévové A | Halový turnaj U9 ve Vysokém Mýtě -
  • 15.12.2018 13:00 | Starší elévové A | Halový turnaj U11/U10 v Holicích -
  • 16.12.2018 09:00 | Bambíny | Halový turnaj U7 v Letohradě -