FK Letohrad - Jiskra Ústí nad Orlicí 5:1 (3:0)

1.předkolo Ondrašovka cup 2019/2020 - , 19.09.2019 od 13:00 hod
FK Letohrad - SK Holice, 13.10.2019 od 11:45 hod

FK Letohrad – Jiskra Ústí nad Orlicí 5:1 (3:0)

Branky: 3×Pavlík, Rozlílek, Halbrštát.

Sestava: Kačena Matěj, Konečný Alex, Rozlílek Ondřej, Pavlík Tobiáš, Svatoš Adam, Adamec Marek, Hrubý Filip, Halbrštát Tomáš, Uhlíř Jan, Hejzlar Dominik, Řehák Vojtěch, Kořán Dominik, Čonka Pavel,

Začátek utkání nám vyšel na výbornou. Hned ve 2' se nám podařilo skórovat. Hráli jsme aktivně, nutili jsme soupeře k chybám. Po zásluze jsme v 16' přidali druhou a 30' třetí branku. Další šance zůstaly nevyužity a tak poločas skončil 3:0. Druhý poločas jsme už nebyli tak aktivní, zbytečně jsme se zatáhli a nechali hrát soupeře. Proto přišel trest a soupeř snížil. Soupeř měl ještě několik slibných příležitosti, ale skórovat se mu už nepovedlo. Naopak nám se podařilo z rychlých protiútoků přidat dvě branky a po zásluze vyhráli. Rodičům děkujeme za podporu.

Text vložil: Radek Pavlík