Netradičně v sobotu 24.8. v 10.15 hod. zápas B mužstva proti Žichlínku.

SK Chrudim - FK OEZ Letohrad 0:7

Další utkání U13 - VP:
Jiskra 2008 Králíky - FK Letohrad - příprava, 21.08.2019 od 18:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - TJ Jiskra Litomyšl/Čistá, 01.09.2019 od 11:45 hod

SK Chrudim - FK OEZ Letohrad 0:7 (0:3)

Sestava:
Václavek Petr - Dostál Petr, Richtr David, Petráček Dominik - Prášil Darek, Linhart Milan, Huška Pavel, Papáček Martin (40 min. Roček David), - Kabourek Tomáš, Beneš David (45 min. Kaplan Jakub)

Branky:
Papáček Martin, Kabourek Tomáš 3x, Huška Pavel (p), Prokopec Petr, Beneš David

Hned od začátku zápasu bylo jasné kdo bude na hřišti pánem a letohradští hráči nenechali nikoho na pochybách kam se budou st?hovat tři body. Bylo jen otázkou času, kdy se obávaní kanoný?i prosadí a zda dnes padne hranice sto nastřílených gól? v soutěži.
Poprvé se prosadil v osmé minutě Martin Papáček, když před tím si na pravé straně narazil míč Pavel Huška s Darkem Prášilem, prostr?il míč na Milana Linharta a ten našel levé straně nabíhajícího Martina Papáčka (0:1). Hned v deváté minutě nastřelil kapitán Pavel Huška břevno a n?kolik dalších dorážek gólem neskončilo. Ve 14 min. a v 16 min. se opakovala situace jako přes kopírák a to tak, že Petr Prokopec zatáhl míč po pravé straně, prudce nacentroval a Tomáš Kabourek se dvakrát nemýlil (0:3). Ve dvacáté minutě se konečně do?kal gólu neúnavný David Beneš, který se po centru Tomáše Kabourka dostal k odraženému míči a střelou po zemi k levé tyči nedal gólmanovi šanci (0:4).
Druhý poločas začali letohradští hráči v poklidném tempu s úkolem dohrát tento zápas bez zranění, nebo? hned v úterý nás doma čeká další mistrovský zápas. Ve 36 min. zvyšoval jeden z nejlepších hráčů zápasu Petr Prokopec na 0:5, když sólový únik zakončil kli?kou brankáři a zavěsil do prázdné branky. Ve 40 min. byl po kli?ce ve vápně faulován Tomáš Kabourek a stý gól v soutěži střelil symbolicky z penalty kapitán Pavel Huška (0:6). Na kone?ných 0:7 upravil Tomáš Kabourek po přihrávce Petra Prokopce, který si před tím u rohového praporku poradil se t?emi obránci!!!!!!
Za předvedený výkon zaslouží pochvalu celý tým a milým překvapením zápasu byl Darek Prášil, tak doufejme, že mu forma vydrží.

Text vložil: Admin

• 21.08.2019 18:00 | U19 - KP | FK Letohrad - FC Hlinsko
  • 21.08.2019 18:00 | U13 - VP | Jiskra 2008 Králíky - FK Letohrad - příprava
  • 24.08.2019 09:00 | Starší elévové A | International TROPHY CUP U11 v Chotěboři - FC Sellier & Bellot Vlašim, MFK Chrudim, FC Chotěboř, FC Slovan Havlíčkův Brod, FC Sparta Brno, SC Xaverov, FK Letohrad, FC Žďas Žďár nad Sázavou, FK Náchod, TJ Svitavy