Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

Letohrad - AFK Chrudim ‘B‘ 2:3

Další utkání U13 - VP:
FK Letohrad - SK Pardubičky, 07.06.2020 od 09:30 hod

FK OEZ Letohrad - AFK Chrudim ‘B‘ 2 : 3 (0:2)

Sestava:
Riesner J. - Najman Z., Linhart M., Švestka J., Roček D. - Spohner D., Veselý M., Krejčí M.,
Durna F. - Smetana A., Zeman K.

Branky:
35.min. Richtr M., 45.min. Roček D.

Střídali:
Janoušek M., Richtr M., Kalousek L., Černohouz A.

Od začátku utkání hosté zasko?ili domácí hráče svou dobrou kombinací a důrazem. Hrálo se p?evážn? na polovin? domácích. Hosté využili chyb a do přestávky šli zaslouženě s dvougólovým náskokem.Domácí udělali do druhého poločasu změny v sestav?. Už ve 35.min. po rohovém kopu snížil Michal Richtr na 2:1.Domácí ještě více zatla?ili hosty a ve 45.min po pěkné akci po pravé straně nacentroval D. Spohner míč na D. Ročka a ten z voleje parádní střelou nedal výborn? chytajícímu brankáři šanci. Domácí si vytvořili ještě čtyři dobré střelecké p?íležitosti, ale bu? nastřelili konstrukci branky (ty?, břevno), nebo jim v tom zabránil výborný brankář hostí.Poslední tečku nakonec udělali hosté. Domácí kopali přímý kop, míč let?l přímo do šibenice a domácí lavi?ka už k?i?ela „góól“. Jenže hostující gólman bravurn? míč chytil a ještě založil dlouhým výkopem útok, z kterého jsme dostali gól.Hrá??m musím pod?kovat za dobrý výkon ve druhém poločase.
Jenom je škoda, že naši hráči neměli trochu štěstí?ka při zakončení. Steré po?ekadlo se potvrdilo „nedáš - dostaneš“.

Příspěvek dodal: Veselý Petr

Text vložil: Admin