Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

Letohrad - P?elou? 4:2

Další utkání U13 - VP:
FK Letohrad - SK Pardubičky, 07.06.2020 od 09:30 hod

FK OEZ Letohrad - FK P?elou? 4 : 2 (1:1)

Sestava:
Ordoš L.- Černohouz A., Švestka J., Linhart M., Prášil D. - Spohner D., Krejčí M., Durna F., Roček D., - Smetana A., Veselý M.

Branky:
26.min. Smetana A., 34.min Spohner D., 55.min. Kalousek L., 60.min Durna F.

Střídali:
Bednář J., Richter M., Zeman K., Kalousek L.

Domácím hráčům doma utíkají začátky utkání a tak tomu bylo i v tomto zápase, p?itom venku se to ještě nestalo. Ve 12.min.obešel hostující hráč od rohového praporku čtyři domácí hráče a prostřelil i z nulového úhlu brankáře a hosté vedli. Po obdržené brance se domácí trochu zvedli. Za?ali lépe kombinovat, ale hlavn? využívali křídelní prostory. Tím si vytvářeli dobré střelecké p?íležitosti, ale gól ne a ne dát. Vyrovnání p?išlo čtyři minuty před poločasem, kdy s p?ehledem proměnil svoji šanci Smetana. Do druhého poločasu domácí nastoupili ve zm?n?né sestav?, jenže po hrubé chyb? obrany znovu prohrávali o gól. Domácí tato branka nesrazila do kolen a hned za minutu vyrovnal pěknou střelou z osmnácti metrů Spohner. V dalším Průběhu utkání domácí zatla?ili hosty na jejich polovinu a snažili se vstřelit vítěznou branku. Nakonec se do?kali, kdy po t?ech minutách pobytu na hřišti si Kalousek zpracoval míč na prsou a nekompromisně zavěsil pod břevno hostující branky. V poslední minutě ještě p?idal čtvrtou branku Durna a domácí mohli slavit zasloužené vítězství.
Hrá?e musím pokárat za to, že si komplikují začátky poločas?, ale hlavn? pochválit za bojovnost a předvedenou hru, kterou slavili úsp?ch v tomto utkání.

Příspěvek dodal: Veselý Petr

Text vložil: Admin