7.kolo Krajského přeboru v Pardubicích

Další utkání Starší elévové A:
FK Letohrad - TJ Svitavy, FK Pardubice, SK Pardubičky, 01.10.2023 od 09:00 hod

Závěrečný turnaj podzimní sezóny

Zápasy 2006

FK Pardubice : FK Letohrad 5 : 0

FK Letohrad : FK Česká Třebová 2 : 4

branky: 2 x Stejskal

FK Letohrad : SK Vysoké Mýto 1 : 6

branky: Fajt

Zápasy 2007

FK Letohrad : FK Pardubice 4 : 2

branky: 2 x Pavlík, Adamec, Dostálek

FK Letohrad : FK Česká Třebová 7 : 1

branky: 3 x Rozlílek, Pavlík, Adamec, Řehák, Kořán

FK Letohrad : SK Vysoké Mýto 5 : 2

branky: 2 x Adamec, Rozlílek, Hrubý, Spáčil

Sestava 2006: Jan Uhlíř, Matěj Krejčí, Jakub Stejskal, Tomáš Fajt, Tomáš Halbrštát, Pavel Krátký

Sestava 2007: Tobiáš Pavlík, Ondra Rozlílek, Dominik Kořán, Matěj Kačena, Marek Adamec, Vojta Řehák, Vilda Spáčil, Filip Hrubý, Eliáš Dostálek

Hodnocení 2006: Tentokrát jsme vyhořeli na rozehrávce a neproměňování vyložených šancí. S žádným soupeřem jsme nebyli horší a v zápasech jsme bojovali a hráli vyrovnanou partii. Ale my jsme 3 x sami před brankařem a strefíme prostředek brány, nebo nestrefíme bránu vůbec, soupeř vystřelí z dálky a je z toho gól. Hodně gólu dostáváme opět z rozehrávky od golmana. Hodně těchto chyb pramení z malé aktivity hráčů v nábězích na balón. Sice ze hlásíme o balón, ale je to bez pohybu. Soupeři nás jednoduše předskočí a je z toho šance soupeře. Tento půlrok jsme si zvykali na vyšší soutěž ,kde je rychlost, důraz a větší fotbalovost na vyšší úrovni a přes zimu se na jarní sezónu pokusíme připravit tak , aby tyto nedostatky nebyly tak časté.

Hodnocení 2007: Poslední turnaj nám celkově vyšel jak herně,tak i výsledkově. Všechny zápasy jsme mněli od začátku až do konce pod kontrolou. Bylo tam i plno pohledných akcí s přesným zakončením a s dobrou hrou brankaře. Kluky musíme za předvedené výkony pochválit.

Text vložil: Radek Pavlík

• 01.10.2023 09:00 | Starší elévové A | FK Letohrad - TJ Svitavy, FK Pardubice, SK Pardubičky
  • 01.10.2023 09:00 | Mladší elévové A | FK Letohrad - TJ Svitavy, FK Pardubice, SK Pardubičky
  • 08.10.2023 09:00 | Starší elévové A | MFK Chrudim - FK Letohrad, SK Vysoké Mýto, Spartak Choceň