LION SPORT CUP U10

Další utkání Starší elévové A:
Halový turnaj U11 ve Skutči - , 29.02.2020 od 08:00 hod

Smolné osmifinále na turnaji v Jablonci

Turnaj za účasti 16 týmů

16 týmů rozděleno do 4 skupin

Zápasy ve skupině A

FK Letohrad : TJ Lanškroun 2 : 2

branky: Rozlílek, Hrubý

FK Letohrad : Sigma Olomouc 2008 4 : 0

branky: Pavlík 2, Kubíček, Hrubý

FK Letohrad : Slovan Liberec 0 : 2

Ve skupině jsme skončili na 2.místě a čekala nás tabulka týmů ze 2.míst všech 4 skupin

Zápasy ve skupině 2.míst

FK Letohrad : FK Dukla Praha 4 : 2

branky: Rozlílek 2, Pavlík, Svatoš

FK Letohrad : SK Štětí 1 : 3

branky: Hrubý

FK Letohrad : Tempo Praha 1 : 1

branky: Svatoš

V této skupině jsme skončili na 2.místě a celkově se kvalifikovali do osmifinále z 6.místa.V osmifinále nás čekal 11 tým kvalifikace FA Boleslawiec

Osmifinále:

FK Letohrad : FA Boleslawiec 0 : 0 pen. 1:2

Celkové umístění na 10.místě

Sestava: Matěj Kačena, Tobiáš Pavlík, Ondra Rozlílek, Adam Svatoš, Filip Hrubý, Vojta Řehák, Marek Adamec, Alex Konečný, Aleš Brebis, Tomáš Kubíček

Hodnocení turnaje - Turnaj se mi nehodnotí nejlépe, vzhledem k průběhu turnaje a převládá spíše zklamání s konečného umístění. Určitě jsme mněli na víc a je škoda, že jsme si v osmifinále neporadili se soupeřem s Polska, kterého jsme mněli porazit již v hrací době. Bohužel penáty jsou loterie a ty nám tentokrát nevyšly. Jinak jsme nepředváděli špatnou hru a zápasy s Duklou, Libercem a ostatníma byli vyrovnané a nikdo nás nepřehrál. Naopak třeba s Libercem jsme byli lepší, ale málo efektivní před brankou. Systém turnajem byl zajímavý a i přes porážky ve skupinách mněl tým stále šanci hrát finále. Rozhodovalo osmifinále, kdy se soupeři utkali dle umístění ze skupin.Tedy 1 z 16 týmem kvalifikace 2 z 15 atd.. Šesté místo z kvalifikace nám dávalo velkou šanci do osmifinále, bohužel to dopadlo tak jak dopadlo. Nejlepší zápas jsme odehráli s Duklou Praha, kterou jsme porazili a fotbal to byl parádní z obou stran. Nejhorší naopak s Boleslawieci. Jinak klukům musím poděkovat za dobrou reprezentaci našeho oddílu a rodičům za silnou diváckou podporu.

Text vložil: Radek Pavlík

• 16.02.2020 10:30 | A muži | TJ Tatran Ždírec nad Doubravou - FK Letohrad - příprava - UMT Ústí n.O.
  • 16.02.2020 13:30 | U15 - VP | SK Vysoké Mýto - FK Letohrad - příprava - UMT Choceň
  • 20.02.2020 16:15 | U13 - VP | FK Letohrad - TJ Dlouhoňovice
  • 22.02.2020 08:00 | Mladší elévové A | Halový turnaj v Libchavách -