Uspěšný turnaj na Zelencup junior 2017

Další utkání Starší elévové A:
AGRIA CUP 2017 - U11 - Fk Hradec Králové, FK Pardubice, Bohemians 1905,FK Pardubice,MFK Vítkovice,FC Spartak Trnava, AS Trenčín, 1.FC Slovácko, FC Zbrojovka Brno, MSK Žilina, 1.FK Příbram, Zaglebia Lubin, APMT Polska, TJ Lanškroun, FK Agria Choceň, MFK Chrudim, Rakow Czestochova, 26.08.2017 od 09:00 hod

Turnaj za účasti 16 týmů

FK Letohrad : Viktoria Žižkov 5 :0

branky: Pavlik 2, Svatoš 2, Rozlilek

FK Letohrad : Admira Praha 3 : 0

branky: Pavlik 2 , Konečný

FK Letohrad : FK Kolín 1 : 3

branky: Svatoš

FK Letohrad : Football Academy I 3 : 0

branky: Pavlik 2, Konečný

FK Letohrad : RMSK Cidlina 0:0

FK Letohrad : Spartak Choceň 1:3

branky: Rozlílek

FK Letohrad : Dukla Praha 5 : 0

branky: Rozlílek 2, Hrubý, Pavlík, Dostálek,

Ve skupině jsme skončili na 3 místě

Zápas o 5 – 6 místo

FK Letohrad : Football Academy II 4 : 0

branky: Pavlík 2, Dostálek, Rozlílek

Sestava: Matěj Kačena, Tobiáš Pavlík, Filip Hrubý, Ondra Rozlílek, Adam Svatoš, Eliáš Dostálek, Alex Konečný, Aleš Brebis, Vojta Řehák, Marek Adamec

Tento víkend vyrazili naši malí borci ročník 2007 na jeden z nejprestižnějších a nejsilněji obsazených turnajů v Čechách – Zelencup. Turnaj se koná pod patronátem fotbalového internacionála a experta Luďka Zelenky v krásném fotbalovém areálu v Českém Dubu. Turnaj jsme pojali jako vrchol jarní sezóny, proto jsme nic nepodcenili a vyrazili už v pátek. Kluci si ještě v podvečer vyzkoušeli místní pažit a lehce potrénovali. A trenéři měli dostatek času připravit taktiku, delší porada končila až kolem půlnoci . Poctivá příprava se vyplatila, v sobotu podali naši kluci nejlepší výkon z celé jarní sezóny. Ve skupině jsme postupně porazili Viktorku Žižkov 5:0, Admiru Praha 3:0, podlehli Kolínu 1:3, porazili Football Academy I. z Prahy 3:0, remizovali s pozdějším finalistou z Nového Bydžova 0:0, porazili Duklu Praha 5:0 a nešťastně podlehli Chocni 1:3. Ve vyrovnané skupině jsme skončili na třetím místě a na závěr jsme nastoupili do utkání o páté místo. V něm jsme suverénně převálcovali Fotbalovou akademii II. z Prahy 5:0. Kluci předvedli velmi dobré výkony, je nutné je pochválit. Nepovedl se nám pouze jeden zápas s Chocní, který jsme podcenili a po zásluze prohráli. Ve všech ostatních zápasech působili kluci fotbalovým dojmem, předvedli mnoho pěkných individuálních fines i kombinačních akcí. Byli hladoví po vítězství, bojovali, hráli jako tým. Z pohledu statistik jsme byli pátý tým z pohledu vstřelených gólů a dokonce druhý tým z pohledu obdržených gólů, což svědčí o výborné obranné fázi celého mužstva. Jako poděkování za výborný turnaj i za celou sezónu jsme se cestou zpátky stavili v Hradci u Mekáče – odměna pro kluky byla zdravá  Chtěl bych poděkovat dětem, trenérům i rodičům za celou, úspěšnou sezónu. V kategorii starších přípravek se vytvořila perfektní parta, která fungovala a přinášela mnoho radosti. Fotbalu zdar a zase v srpnu ahoj .

zelencup
zelencup-2
zelencup-1
zelencup-6