Úspěšný vstup starší přípravky do mistrovských soutěží

Další utkání Starší elévové A:
4.kolo Krajského přeboru ve Svitavách - TJ Svitavy, Jiskra Ústí/SKP Sn Mor.Třebová, FK Letohrad, FK Česká Třebová, 01.10.2017 od 09:00 hod

U11 – Ročník 2007

FK Letohrad – MFK Chrudim 3:1

branky:Dostálek, Adamec, Rozlílek

FK Letohrad – FK Česká Třebová 14:0

branky: Hrubý 4, Dostálek 3, Adamec 2, Rozlílek, Konečný, Spáčil, Ludka, Kořán

FK Letohrad – SK Vysoké Mýto 1:3

branky: Dostálek

U10 – Ročník 2008

FK Letohrad – MFK Chrudim 4:4

branky: Peřina D. 2, Kubíček, Houška

FK Letohrad – FK Česká Třebová 11:2

branky:Kubíček 6, Houška 2, Peřina D. 2, Dušek 1

FK Letohrad – Vysoké Mýto 6:2

branky:Kubíček 3, Řehák, Peřina D., Houška

Sestava U11:

Matěj Kačena – Vilda Spáčil, Ondra Rozlílek, Ondra Ludka, Mára Adamec, Alex Konečný, Elza Dostálek, Dominik Kořán, Fíla Hrubý

Sestava U10:

Pavel Šafář – Dominik Hejzlar, Honza Dušek, Matouš Motyčka, Vojta Řehák, Adam Houška, Dan Třetina, Tomáš Kubíček, Dan Peřina, Tomáš Peřina

V sobotu 9. září vyrazily naše týmy starší přípravky na první mistrovský turnaj, který se konal na pěkně zrekonstruovaném stadiónu v Chrudimi. Za ideálního fotbalového počasí jsme sehráli 6 zápasů s tradičními soupeři z České Třebové, Vysokého Mýta a Chrudimi.

Celková bilance 4 výhry, 1 remíza a 1 prohra je pozitivní stejně jako předvedené výkony. Kluky je potřeba pochválit především za nasazení a bojovnost, které předvedli ve všech zápasech. Ve většině zápasů jsme byli zároveň i fotbalovějším týmem. Dostávali jsme se do mnoha šancí a řadu z nich jsme dokázali využít, což dokazuje gólový průměr přes 6 branek na zápas. Pozitivní je vysoký počet hráčů, kteří se na vstřelených brankách podíleli. Zároveň je třeba pochválit oba brankáře, kteří byli pro mužstvo oporou ve slabších momentech. Musíme také podotknout ,že tým FK Česká Třebová tentokrát přijel jen s hráči ročníku 2008.

Kluci si za hlasité podpory svých rodičů užili krásné sobotní dopoledne a opouštěli stadión s dobrými pocity a s úsměvy na tváři. A to je nejdůležitější – smajlík 

Radim Adamec

Text vložil: Radek Pavlík

• 28.09.2017 09:30 | Bambíny | 2.kolo Krajské soutěže v Letohradě - FK Letohrad, FK Česká Třebová, Spartak Choceň