V sobotu 21.4.2018 od 10,15 hod další kolo divize C, ve kterém přivítáme na domácím hřišti celek Pardubic B. Srdečně zveme všechny fanoušky.

Úspěšný turnaj U11 v Hlušicích

Další utkání Starší elévové A:
TJ Svitavy - FK Pardubice A, FK Letohrad, SK Vysoké Mýto, 22.04.2018 od 09:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - TJ Svitavy, MFK Chrudim, FK Česká Třebová, 19.05.2018 od 09:00 hod

Starší přípravka opět řádila

G: Konečný, Kubíček

Konečné pořadí :

1. RMSK Cidlina „A“
  2. FK Hradec Králové „černí“
  3. FK Letohrad
  4. FK Hradec Králové „bílí“