V sobotu 21.4.2018 od 10,15 hod další kolo divize C, ve kterém přivítáme na domácím hřišti celek Pardubic B. Srdečně zveme všechny fanoušky.

Starší přípravka U11 zahájila rok 2018 vítězstvím na turnaji v Holicích

Další utkání Starší elévové A:
TJ Svitavy - FK Pardubice A, FK Letohrad, SK Vysoké Mýto, 22.04.2018 od 09:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - TJ Svitavy, MFK Chrudim, FK Česká Třebová, 19.05.2018 od 09:00 hod

Skupinová fáze:

3. SK Vysoké Mýto
  4. Jiskra Hořice

Sestava U11:

Matěj Kačena – Ondra Rozlílek, Mára Adamec, Ondra Ludka, Vojta Řehák, Alex Konečný, Elza Dostálek, Fíla Hrubý, Vilda Spáčil

Slovo trenéra Radima Adamce : První víkend v roce 2018 vyrazila starší přípravka, tým U11, na turnaj do Holic. Potkala zde týmy, se kterými se běžně nepotkává – Moravany, Pardubičky, Holice, Paramo Pardubice, Vysoká nad Labem, Hořice, FK Nový Hradec. Kluci se do soupeřů pustili hned od prvního hvizdu a skupinou prošli bez sebemenšího zaváhání. Bez problémů porazili Moravany, Pardubičky a domácí Holice, po boji Vysoké Mýto. Ve všech zápasech jsme byli především bojovnějším týmem, který chtěl vyhrát. Měli jsme neustálou převahu, předvedli jsme mnoho dobrých kombinací zakončených střelou a často i gólem. Soupeře jsme do vážnějšího zakončení nepouštěli, brankář „Kačák“ si na míč pořádně sáhl jen v zápase s Mýtem. V semifinále jsme potkali bojovný tým z Hořic. Zápas se odehrál od vápna k vápnu, obrany soupeře do vážnějšího zakončení nepustily. Proto musely rozhodnout penalty. Naši kluci prokázali silnou vůli i pevné nervy a probojovali se do finále. V posledním zápase turnaje jsme potkali technicky zdatný tým z Vysoké nad Labem. Naši kluci opět předvedli skvělý výkon, připravili si spoustu šancí a jednu proměnili. Soupeře za celý zápas skoro nepustili k míči. Trochu nám zatrnulo 10s před koncem, když jsme soupeři doslova darovali penaltu a možnost zápas poslat do prodloužení. Naštěstí jsme měli dobře postavenou branku – soupeř trefil břevno. V tu chvíli už letěly ruce našich borců nahoru a oslavy mohly propuknout naplno. Vyhráli jsme celý turnaj. Kluky je nutné pochválit za vše. Hráli jako tým, bojovali ve všech zápasech jeden za druhého, byli hladoví po vítězství a gólech, předvedli spoustu nádherných kombinací. Za zmínku stojí, že jsme v 6 zápasech nedostali ani jeden gól a skončili turnaj s impozantním skóre 14:0. A přestože jsme hráli jako tým, Ondra Rozlílek byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Alex Konečný byl zároveň s 5 góly nejlepší střelec turnaje. Prostě krásná neděle.

20180107–163632
20180107–150459

Text vložil: Radek Pavlík

• 21.04.2018 09:30 | Bambíny | SK Ústí nad Orlicí - FK Letohrad, SK Vysoké Mýto, FK Spartak Choceň