Starší přípravka U11 zahájila rok 2018 vítězstvím na turnaji v Holicích

Další utkání Starší elévové A:
TJ Svitavy - FK Letohrad,SK Vysoké Mýto,FO Lanškroun, 21.10.2018 od 09:00 hod

3. SK Vysoké Mýto
  4. Jiskra Hořice

Sestava U11:

Matěj Kačena – Ondra Rozlílek, Mára Adamec, Ondra Ludka, Vojta Řehák, Alex Konečný, Elza Dostálek, Fíla Hrubý, Vilda Spáčil

Slovo trenéra Radima Adamce : První víkend v roce 2018 vyrazila starší přípravka, tým U11, na turnaj do Holic. Potkala zde týmy, se kterými se běžně nepotkává – Moravany, Pardubičky, Holice, Paramo Pardubice, Vysoká nad Labem, Hořice, FK Nový Hradec. Kluci se do soupeřů pustili hned od prvního hvizdu a skupinou prošli bez sebemenšího zaváhání. Bez problémů porazili Moravany, Pardubičky a domácí Holice, po boji Vysoké Mýto. Ve všech zápasech jsme byli především bojovnějším týmem, který chtěl vyhrát. Měli jsme neustálou převahu, předvedli jsme mnoho dobrých kombinací zakončených střelou a často i gólem. Soupeře jsme do vážnějšího zakončení nepouštěli, brankář „Kačák“ si na míč pořádně sáhl jen v zápase s Mýtem. V semifinále jsme potkali bojovný tým z Hořic. Zápas se odehrál od vápna k vápnu, obrany soupeře do vážnějšího zakončení nepustily. Proto musely rozhodnout penalty. Naši kluci prokázali silnou vůli i pevné nervy a probojovali se do finále. V posledním zápase turnaje jsme potkali technicky zdatný tým z Vysoké nad Labem. Naši kluci opět předvedli skvělý výkon, připravili si spoustu šancí a jednu proměnili. Soupeře za celý zápas skoro nepustili k míči. Trochu nám zatrnulo 10s před koncem, když jsme soupeři doslova darovali penaltu a možnost zápas poslat do prodloužení. Naštěstí jsme měli dobře postavenou branku – soupeř trefil břevno. V tu chvíli už letěly ruce našich borců nahoru a oslavy mohly propuknout naplno. Vyhráli jsme celý turnaj. Kluky je nutné pochválit za vše. Hráli jako tým, bojovali ve všech zápasech jeden za druhého, byli hladoví po vítězství a gólech, předvedli spoustu nádherných kombinací. Za zmínku stojí, že jsme v 6 zápasech nedostali ani jeden gól a skončili turnaj s impozantním skóre 14:0. A přestože jsme hráli jako tým, Ondra Rozlílek byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Alex Konečný byl zároveň s 5 góly nejlepší střelec turnaje. Prostě krásná neděle.

20180107–163632
20180107–150459

Text vložil: Radek Pavlík

• 20.10.2018 09:30 | Bambíny | AFK Union Rokytnice - FK Letohrad,Lukavice,TJ Sokol Libchavy