Starší přípravka na turnaji ve Vysokém Mýtě

Další utkání Starší elévové A:
International TROPHY CUP U11 v Chotěboři - MFK Chrudim, FC Chotěboř, FC Slovan Havličkuv Brod, FC Sparta Brno, SC Xaverov, FK Letohrad, FC Vlašim, 24.08.2019 od 09:00 hod

Starší přípravka na turnaji ve Vysokém Mýtě

U11 – ročník 2008

FK Letohrad – FO Lanškroun 4:4

G: Peřina D. 3, Třetina D.

FK Letohrad – SK Polička 1:11

G: Peřina D.

FK Letohrad – SK Vysoké Mýto 3:4

G: Sladký, Dostálek, Houška

Sestava U11: Dušek Jan – Douša Marek, Jirucha Tomáš, Motyčka Matouš, Sladký Jirka, Houška Adam, Kulhánek Ondra, Třetina Dan, Peřina Dan

U 10 – ročníky 2009 + 2010

FK Letohrad – FO Lanškroun 2:4

G: Gregor 2

FK Letohrad – SK Polička 0:4

FK Letohrad – SK Vysoké Mýto 4:3

G: Adamec 3, Gregor

Sestava U10: Pavlík Radek – Lučinský Ťoma, Nastoupil Dominik, Šítek Vojta, Adamec Michal, Dostálek Julián, Gregor Alex, Peřina Tomáš, Třetina Jakub

Komentář Radima Adamce: Čtvrté kolo krajského přeboru přípravek odehráli letohradští fotbalisté ve Vysokém Mýtě, kde na ně čekali domácí, FO Lanškroun a SK Polička. Mužstvo U11 začalo první zápas proti Lanškrounu ve velkém stylu a záhy vedlo 2:0 a 3:1. Přestože se ve druhém poločase soupeři podařilo vyrovnat, kluky můžeme pochválit za bojovný výkon. Ve druhém zápase se bohužel ukázaly všechny naše neduhy z předchozích týdnů – individuální chyby, špatná obranná činnost, slabá bojovnost. Soupeř nás jednoduše převálcoval. Ve třetím zápase se kluci herně zvedli, vstřelili šťastné góly a do poslední chvíle se snažili o vyrovnání. I když jsme na něj nakonec nedosáhli, je možné ocenit snahu kluků. Dlouhodobě bychom ale, až na 2–3 výjimky, potřebovali stabilizovat výkony a udržet koncentraci během celého dopoledne. Mužstvo U10 v prvním zápase proti Lanškrounu i v druhém proti Poličce předvedlo dobré výkony, ale proti fyzicky silnějším soupeřům to na body nestačilo. Vytvořili jsme si dostatek šancí, ale potýkali jsme se s problémy v koncovce. Proti Poličce jsme se navíc nevyvarovali individuálním chybám v obraně, které soupeř potrestal. Ve třetím zápase proti domácím podali kluci nejlepší výkon celého dopoledne, předvedli mnoho pěkných fotbalových momentů a soupeře přehráli. Vzhledem k věku mužstva – trvale nastupujeme s několika hráči o rok mladšími, jsme spokojeni s nasazením i předvedeným herním výkonem.

Text vložil: Radek Pavlík

• 22.06.2019 09:00 | Mladší elévové A | Memoriál Miroslava Kliky pro U9 v Opočně -
  • 24.08.2019 09:00 | Starší elévové A | International TROPHY CUP U11 v Chotěboři - MFK Chrudim, FC Chotěboř, FC Slovan Havličkuv Brod, FC Sparta Brno, SC Xaverov, FK Letohrad, FC Vlašim
  • 07.09.2019 08:00 | Mladší elévové A | -