Halový turnaj U10 v Libchavách

Další utkání Starší elévové A:
SK Vysoké Mýto - FK Spartak Choceň, FK Česká Třebová, FK Letohrad, 19.05.2019 od 09:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - SK Nemošice, TJ Svitavy, FO Lanškroun, 25.05.2019 od 09:00 hod

Turnaj za účasti 4 týmů

Týmy: TJ Sokol Libchavy, TJ Dolní Čermná, SK Pardubičky, FK Letohrad

FK Letohrad : TJ Sokol Libchavy 1 : 3

branky: Sladký

FK Letohrad : TJ Dolní Čermná 2 : 2

branky: Adamec 2

FK Letohrad : SK Pardubičky 2 : 1

branky: Gregor 2

Zápas o 3.místo

FK Letohrad : SK Pardubičky 2 : 1

branky: Adamec, Lucynský

Sestava:Artem Lucynskyi, Michal Adamec,Jirka Sladký, Vojtěch Šítek,Alex Gregor,Mike Štěpán a Jakub Třetina

Po smolně prohraném 1. utkání s domácím týmem,kdy jsme poločas a půl nepustili soupeře za půlku a oni nám potom ze tří šancí dali branky jsme v dalších zápasech zlepšili pohyb a hlavně klid v koncovce! Ve druhém zápase proti D.Čermné jsme vždy dotahovali.Po hloupých chybách v rozehrávce nás inkasované branky srážely,ale kluci se nevzdali.Bohužel remíza byla ziskem pro soupeře! Poslední souboj ve skupině byl jen mačem o 3.místo ve skupině.Pardubičky byli houževnatý tým,na vedoucí branku Alexe ještě dokázal odpovědět,když náš gólman rozehrál na soupeře a ten trestal,ale druhá Alexova trefa už byla vítězná. V utkání o konečné 3 .místo jsme se opět utkali s Pardubičkami a byl to zápas průběhem podobný tomu ve skupině a nakonec i výsledkem. O nejlepšího střelce turnaje se v penaltovém rozstřelu utkal Michal Adamec s borcem z Libchav .Až v 6.serii ho pro sebe rozhodl libchavský sniper. Michal tak bral trofej pro nejlepšího hráče. Celková hra, bojovnost, nasazení měly slušnou úroveň a kluci zaslouží pochvalu!Rodiče zase za podporu při turnaji.

Text vložil: Radek Pavlík

• 19.05.2019 | U15 - VP | Volný los -
  • 19.05.2019 | U13 - VP | Volný los -
  • 19.05.2019 09:00 | Starší elévové A | SK Vysoké Mýto - FK Spartak Choceň, FK Česká Třebová, FK Letohrad