Přípravný zápas A mužstva – sobota 1.2. od 10:00 UMT Litomyšl Jiskra Litomyšl – FK Letohrad

3.kolo Krajského přeboru U10 a U11 v Chrudimi

Další utkání Starší elévové A:
Halový turnaj U11 ve Skutči - , 29.02.2020 od 08:00 hod

Starší přípravka na turnaji v Chrudimi

U11

FK Letohrad : SK Nemošice 4 : 2

branky: Peřina 3, Dostálek

FK Letohrad : FK Pardubice 1 : 6

branky: Hejzlar

FK Letohrad : MFK Chrudim 5 : 10

branky: Hejzlar 2, Dostálek, Motyčka, Sladký

Sestava U11: Radek Pavlík – Peřina Dan, Hejzlar Dominik, Motyčka Matouš, Kulhánek Ondra, Jirucha Tomáš, Dostálek Julián, Sladký Jiří

U10

FK Letohrad – SK Nemošice 2 : 3

branky: Gregor, Adamec

FK Letohrad : FK Pardubice 2 : 15

branky: Gregor, Adamec

FK Letohrad : MFK Chrudim 2 : 5

branky: Gregor, Sladký

Sestava U10: Pavlík Radek – Lučinský Ťoma, Nastoupil Dominik, Gregor Alex, Adamec Michal, Vítek Filip, Krejsa Dan, Matouš Vosecký, Mike Štěpán

Bohužel , tak jak se nám vyhýbala zranění, nemoci a výlety na podzim, tak jaro je úplný opak a zatím se nám nepodařilo odjet na turnaj v nejsilnějším složení. I tentokrát chybělo 6 dětí a to především z ročníků 2008.Ale tak to je a snad to bude příště lepší. U11 hned první zápas s Nemošicemi vyhráli a určitě zaslouženě. Z naší strany tam bylo plno pokusů a snahy o fotbalové řešení a právě za to si tu výhru kluci zasloužili. Ve druhém zápase nastoupili proti stejně starým klukům z Pardubic a kvalita byla jednoznačně na straně soupeře, který nás ve všech směrech přehrál. Snad jen v bojovnosti jsme se soupeřem drželi krok. Ale to tentokrát nestačilo.V posledním zápase s Chrudimí to bylo o tom, kdo promění své šance a tentokrát se více dařilo Chrudimi, která byla v koncovce klidnější a zaslouženě vstřelila více branek než naši borci. Nás těší to, že kluci nevypustili ani jeden zápas a i přes nepřízeň celý turnaj odjezdili a za to jim patří naše pochvala. To u U10 to tentokrát bylo o tom, že jak za Nemošice, tak i za Pardubice proti ním nastoupili kluci, kteří byli většinou o dva roky starší a fyzicky na ně nestačili. Především u Pardubic mě zarazilo, že celý turnaj odehráli většinou z U11.Ale kluci i přesto třeba proti Nemošicím odehráli výborný zápas a prohra o jeden gól je pro kluky tak trochu vítězství. Poslední zápas s Chrudimí byl v poli vyrovnaný, ale v koncovce nám to tentokrát tolik nevycházelo.Příště to určitě vycházet bude. Další turnaj odehrajeme 27.4. v Letohradě od 9,00 hod.

Text vložil: Radek Pavlík

• 01.02.2020 10:00 | A muži | Jiskra Litomyšl - FK Letohrad - příprava - UMT Litomyšl
  • 01.02.2020 12:00 | U19 - KP | FK Agria Choceň - FK Letohrad - příprava - UMT Choceň
  • 08.02.2020 09:00 | Bambíny | Halový turnaj v Letohradě -
  • 08.02.2020 11:00 | U19 - KP | FK Letohrad - FK Česká Třebová - příprava - UMT Letohrad
  • 08.02.2020 16:00 | A muži | SK Hranice - FK Letohrad - příprava - UMT Ústí n.O.