Hlavní menu

Turnaj DLNK Cup U10 v Dobrušce

Další utkání Starší elévové A:
Halový turnaj U10 v Jaroměři - , 30.11.2019 od 12:30 hod

Slušný výsledek U10 na turnaji v Dobrušce

Turnaj za účasti 20 týmů

Zápasy v základní skupině:

FK Letohrad : TJ Svitavy 2 : 0

branky: Fišer 2

FK Letohrad : Bohemians 1905,,zelení" 1 : 3

branky: Sladký

FK Letohrad : RMSK Cidlina 0 : 6

FK Letohrad : FK Náchod 3 : 0

branky: Sladký, Fišer, Dostálek

Ve skupině jsme skončili na druhém místě a postopili jsme do další fáze turnaje mezi 8 nejlepších týmů,které byli rozděleny do dvou skupin

FK Letohrad : FK Spartak Choceň 2 : 2

branky: Sladký, Dostálek

FK Letohrad : FC Chotěboř 1 : 4

branky: Šítek

FK Letohrad : SK Motorlet Praha 1 : 1

branky: Sladký

V této skupině jsme skončili třetí a v posledním zápase jsme se utkali s Bohemians 1905,,bílý" o 5 až 6.místo.

FK Letohrad : Bohemians 1905,,bílý" 0 : 5

Celkové umístění na 6.místě

Sestava: Ráďa Pavlík – Tom Jirucha, Domča Nastoupil, Vojta Šítek, Max Fišer, Julek Dostálek, Jirka Sladký, Filda Vítek

Turnaj za účasti 20 týmů určitě splnil to,co od těchto turnajů očekáváme.Kluci se přesvědčili,že pokud táhnou za jeden provaz a makají všichni,tak se dá hrát s každým soupeřem.Viz zápas s FK Náchod,který do té chvíle ve skupině neprohrál,ale my je dokázali porazit po vůbec nejlepším výkonu na turnaji.Naopak pak příjde zápas s Cidlinou,která naopak výhrála ve skupině jen s námi a to dost přesvědčivě.Bohužel stále jsou zápasy,na které se nedokážeme soustředit a týmy,které chtějí hrát fotbal nás dokáží přehrávat.Celkové hodnocení je však spíše pozitivní a klukům za výkon děkuji.Poslední turnaj v této sezóně odehrajeme v Olšanech u Prostějova,kde nás čeká turnaj za účasti 35 týmů z celé republiky a týmů ze Slovenska.

img-20190608-wa0011
img-20190608-wa0004

Text vložil: Radek Pavlík

 

Rozpis utkání

  • 23.11.2019 09:00 | Mladší elévové A | Halový turnaj v Poličce -
  • 24.11.2019 10:00 | U13 - VP | BS zimní liga Dobruška 2019-2020 - 10:30 - FK Náchod, 11:00 - SK Dobruška /Opočno, 12:30 - SK Rozkoš Č.Skalice
  • 30.11.2019 12:30 | Starší elévové A | Halový turnaj U10 v Jaroměři -
  • 07.12.2019 08:00 | Starší elévové A | Halový turnaj U11 v Jaroměři -
  • 07.12.2019 10:00 | U13 - VP | BS zimní liga Dobruška 2019-2020 - 10:00 - MFK Nové Město n.Met., 11:30 - Sokol Třebeš, 12:00 FC HK 2008

Partneři