Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

Halový turnaj U10 ve Skutči

Další utkání Starší elévové A:
TURNAJ O PŘEBORNÍKA PKFS - Svitavy - , 06.06.2020 od 09:00 hod

Halový turnaj U10 ve Skutči

FC Hradec Králové – FK Letohrad 5:1

branky: Šulc

FK Pardubice – FK Letohrad 4:1

branky:Černohous

AFK Horní Jelení – FK Letohrad 2:4

branky: Lucynsky 2×, Gregor a Šulc

TJ Svitavy – FK Letohrad 5:4

branky: Gregor 2×, Lucynsky a Krejsa

Sestava: Jakub Třetina, Alex Gregor, Artem Lucynsky, Daniel Krejsa, Jára Kvapil, Ben Šulc a Lukáš Černohous

V sobotu 7.3. se naše „desítky“ zúčastnili silně obsazeného turnaje v krásné sportovní hale ve Skutči. Již před turnajem nám chodila jedna omluvenka za druhou a tak na turnaj odjelo pouze sedm statečných kluků, kteří se chtěli porvat o dobré umístění. Los nám do skupiny určil silné soupeře a v prvním zápase jsme narazili na silný Hradec Králové „Bílá“, kterému jsme podlehli 5:1, když jedinou branku dal Ben Šulc. Soupeř byl sice individuálně lepší, ale kluci se snažili a nelze jim upřít bojovnost. Další zápas s FK Pardubice už jsme hráli mnohem lepší fotbal, dostávali jsme se do šancí, ale bohužel naše koncovka byla bídná, konečná prohra 4:1, když jediný gól dával Lukáš Černohous, neodpovídala vývoji zápasu a remíza by nám za předvedený výkon slušela víc. V posledním zápase skupiny jsme narazili na kluky z Horního Jelení, utkání jsme měli od začátku pod kontrolou a díky zlepšené koncovce vyhráli 4:2. Posledním soupeřem nám v boji o konečné umístění byl tým TJ Svitavy. Byla to bitva do poslední minuty, kdy se skóre přelévalo z jedné strany na druhou, na konci byli ale šťastnější kluci ze Svitav a odsoudili nás na konečné 6.místo na turnaji. Turnaj jsme odehráli v nekompletní sestavě a klukům patří poděkování hlavně za bojovnost, naši soupeři byli občas lepší hlavně v individuálních dovednostech a přesnější v zakončení. Individuální pochvalu bych chtěl udělit brankáři Jakubu Třetinovi, který nás často svými zákroky podržel a odchytal velice dobrý turnaj.

Text vložil: Radek Pavlík

Nabídka webhostingu