V sobotu 19.8.2017 se uskuteční na stadioně v Letohradě první mistrovské domácí utkání. Naši borci změří síly s celkem z Turnova. Výkop utkání je v 17,00 hod.

3.místo na turnaji v Opočně

Další utkání Mladší elévové A:
Memoriál p.Vitka v Chocni U8 - AC Sparta Praha, FK Hradec Králové, FK Pardubice, MFK Chrudim, Sokol Libchavy, Spartak Choceň žlutý, Spartak Choceň modrý, FK Letohrad, 03.09.2017 od 09:00 hod

Memoriál Miroslava Kliky v Opočně pro ročník 2008

Týmy:

skupina „A“ – SK Dobruška/TJ Spartak Opočno, SK Solnice, TJ Sokol Malšova Lhota, SK Týniště nad Orlicí, SK Vysoké Mýto

skupina „ B“ – TJ Spartak Opočno/SK Dobruška, FK Letohrad, MFK Nové Město nad Metují, SK Třebechovice pod Orebem, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – nedorazili bez omluvy

Zápasy ve skupině „ B“ :

FK Letohrad : TJ Spartak Opočno/SK Dobruška 4 : 2

branky: Kubíček 2×, Jirucha, Douša

FK Letohrad : SK Třebechovice pod Orebem 5 : 0

branky: Kubíček 4×, Jirucha

FK Letohrad : MFK Nové Město nad Metují 3 : 0

branky: Kubíček 3×

Zápas – semifinále :

FK Letohrad : SK Solnice 4 : 4 na pen. 2 : 3

branky: Kubíček, Jirucha, Peřina, Douša

Zápas – o celkové 3.místo :

FK Letohrad : TJ Spartak Opočno/SK Dobruška 2 : 1

branky: Kubíček, Jirucha

Sestava: Peřina Daniel, Douša Marek, Třetina Daniel, Kubíček Tomáš, Motyčka Matouš, Kulhánek Ondřej, Dominik Hejzlar, Tomáš Jirucha.

Slovo trenéra Radka Kubíčka – Závěrečný turnaj sezóny se odehrál na hřišti v Opočně. Celkem se ho zúčastnilo 9 družstev. Hrálo se formou dvou skupin ( kde hrál každý s každým ) a poté křížem dle postavení v tabulkách s protějším celkem z druhé skupiny. Vždy 1× 15min. V záklaní části ve skupině „B“ jsme bez ztráty bodů obsadili zasloužené 1.místo. V semifinále jsme sehráli více než vyrovnaný zápas s mužstvem ze Solnice a po závěrečném hvizdu rozhodčího byl stav 4:4. Aby se rozhodlo o postupujícím do finále, muselo se rozhodnout v pokutových kopech. V něm měl více štěstí soupeř, který dokázal proměnit všechny tři kopy. Náš rozhodující kop skončil tvrdou střelou bohužel na tyči a bylo rozhodnuto. V zápase o celkové třetí místo jsme opět nastoupili proti celku ze skupiny TJ Spartak Opočno/SK Dobruška. Už se ale neopakoval jednoduchý duel ze základní skupiny a museli jsme ještě zabrat, abychom výsledek 2:1 uhájili. Kluky musím pochválit za dobrý přístup ke hře, pohybu bez míče a pěkné fotbalové akce. Pěkný výkon a celkové 3.místo bylo podpořeno oceněním pro nejlepšího střelce turnaje – Tomáše Kubíčka s 11. góly. Myslím si, že to bylo velice krásné a důstojné rozloučení se sezónou jak pro kluky tak pro trenéry.

opoATno-1
opoATno-2
opoATno-3

Text vložil: Radek Pavlík