Přípravné zápasy U8 a U9 ve Vysokém Mýtě

Další utkání Mladší elévové A:
Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová, 23.06.2018 od 13:00 hod

Poslední halový turnaj mladší přípravky ve Vysokém Mýtě- sobota 3.3. 2018 , kategorie U8 a U9

Ročník 2010 (U8):

FK Letohrad – Spartak Choceň 1 : 6

branky: Gregor

FK Letohrad – SK Vysoké Mýto 4 : 3

branky: 3×Gregor , Pavlík

Sestava : Pavlík Ráďa , Maceška Walda , Vosecký Matouš , Krejsa Dan, Třetina Kuba , Frydrych Honza , Štěpán Mike , Gregor Alex .

Ročník 2009 (U9) :

FK Letohrad – Spartak Choceň 1 : 8

branky: Pavlík

FK Letohrad – SK Vysoké Mýto 7 : 3

branky: 3× Gregor , 2× Peřina , Třetina , Vosecký .

Sestava : Pavlík Ráďa – Šítek Vojta , Třetina Kuba , Peřina Tom , Gregor Alex, Sladký Jirka, Vosecký Matouš .

Slovo trenéra Josefa Mikysky - Turnaj byl opět hodně poznamenán absencí hráčů a většina hráčů odehrála jak zápasy ročníku 2010 , tak zápasy ročníku 2009. V prvním zápase ročníku 2010 proti Chocni jsme hráli dost špatně a soupeř nás přehrával a bohužel většina našich hráčů jako kdyby na hřišti vůbec nebyla. Nedařilo se , a tak byli všichni naštvaní a nechtěli vůbec hrát a báli se něco vymyslet . Další zápas proti domácímu Mýtu už byl o dost lepší a na naší hře se to hned projevilo . První zápas ročníku 2009 proti Chocni , byl podobný výsledkově prvnímu zápasu ročníku 2010 , ale hra byla daleko vyrovnanější a kluci se o dost víc snažili a bojovali a chtěli hrát. V druhém zápase tam jsme byli o něco lepším mužstvem mi a samozřejmě to naše hráče o dost víc bavilo. Bohužel ve všech zápasech , někdy víc a někdy míň ,děláme zbytečné chyby , rozehrávka od brankáře , přihrávka , špatné naběhnutí a hlavně udělat kličku jeden na jednoho … To vše musíme zlepšovat… Další zápasy odehrajeme už na venkovních plochách, až nám to počasí trochu umožní . Děkuji. Mikyska J.

img-1406

Text vložil: Radek Pavlík

• 23.06.2018 13,00 | Starší elévové A | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová
  • 23.06.2018 13:00 | Mladší elévové A | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová