Tuto sobotu 17.11.2018 sehraje naše A mužstvo dospělých poslední mistrovské utkání podzimní části soutěže, ve kterém přivítáme tým Hlinska. Výkop utkání je v 13,00 hod. Srdečně zveme všechny fanoušky.

1.mistrovský turnaj ve Svitavách

Další utkání Mladší elévové A:
Halový turnaj U9 v Poličce - , 24.11.2018 od 09:00 hod

Týmy : TJ Svitavy, TJ Lanškroun, Ústí / Moravská Třebová , FK Letohrad

FK Letohrad : TJ Svitavy 0 : 10

FK Letohrad : TJ Lanškroun 3 : 1

branky: Adamec , Dostálek , Třetina .

FK Letohrad : Ústí/ Moravská Třebová 5 : 1

branky: Adamec , Dostálek 3× , Štěpán.

Sestava : Radek Pavlík – Adamec Michal, Sladký Jiří, Vosecký Matouš, Třetina Jakub, Krejsa Daniel, Dostálek Julián, Štěpán Mike.

Dnešního dne jsme se zúčastnili turnaje ve Svitavách. Ráno jsem vyjeli z Letohradu za slunečného počasí a těšili se na krásný prosluněný den na Svitavském stadiónu. Realita byla ovšem jiná a hned po příjezdu nás přivítalo mrazivé a větrné počasí. Hned na úvod na rozehřátí nás čekal těžký soupeř v podání domácích kluků. Bohužel forma našich borců zůstala v teple autobusu a vůbec jsme domácím nebyli důstojným soupeřem. Utkání plné individuálních chyb, bez špetky bojovnosti a na poloviční plyn a výsledek 10:0 byl ještě milosrdný. Po důrazném pohovoru v kabině jsme k dalšímu utkání nastoupili proti Lanškrounu. Hra byla vyrovnaná, ale stále to nebylo bez chyb, i tak naši kluci proměnili své šance a zaslouženě vyhráli 3:1. Poslední utkání jsem sehráli proti Moravské Třebové, herně nejslabší soupeř naše kluky moc neprověřil a vyhráli jsme 5 :1. I v tomto utkání ale kluci nenaplnili trenérská očekávání a bylo vidět plno individuálních chyb, taktické nepřesnosti a malá bojovnost v osobních soubojích, ještě nás čeká hodně práce. Děkuji . Krejsa / Mikyska.

Text vložil: Radek Pavlík

• 17.11.2018 13:00 | A muži | FK Letohrad - FC Hlinsko
  • 18.11.2018 09:00 | Starší elévové A | Halový turnaj U11 v Jaroměři -
  • 24.11.2018 09:00 | Mladší elévové A | Halový turnaj U9 v Poličce -