V sobotu 21.4.2018 od 10,15 hod další kolo divize C, ve kterém přivítáme na domácím hřišti celek Pardubic B. Srdečně zveme všechny fanoušky.

1.mistrovský turnaj ve Svitavách

Další utkání Mladší elévové A:
TJ Svitavy - FK Letohrad, FK Pardubice A, SK Vysoké Mýto, 22.04.2018 od 09:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - TJ Svitavy, MFK Chrudim, FK Česká Třebová, 19.05.2018 od 09:00 hod

Týmy : TJ Svitavy, TJ Lanškroun, Ústí / Moravská Třebová , FK Letohrad

FK Letohrad : TJ Svitavy 0 : 10

FK Letohrad : TJ Lanškroun 3 : 1

branky: Adamec , Dostálek , Třetina .

FK Letohrad : Ústí/ Moravská Třebová 5 : 1

branky: Adamec , Dostálek 3× , Štěpán.

Sestava : Radek Pavlík – Adamec Michal, Sladký Jiří, Vosecký Matouš, Třetina Jakub, Krejsa Daniel, Dostálek Julián, Štěpán Mike.

Dnešního dne jsme se zúčastnili turnaje ve Svitavách. Ráno jsem vyjeli z Letohradu za slunečného počasí a těšili se na krásný prosluněný den na Svitavském stadiónu. Realita byla ovšem jiná a hned po příjezdu nás přivítalo mrazivé a větrné počasí. Hned na úvod na rozehřátí nás čekal těžký soupeř v podání domácích kluků. Bohužel forma našich borců zůstala v teple autobusu a vůbec jsme domácím nebyli důstojným soupeřem. Utkání plné individuálních chyb, bez špetky bojovnosti a na poloviční plyn a výsledek 10:0 byl ještě milosrdný. Po důrazném pohovoru v kabině jsme k dalšímu utkání nastoupili proti Lanškrounu. Hra byla vyrovnaná, ale stále to nebylo bez chyb, i tak naši kluci proměnili své šance a zaslouženě vyhráli 3:1. Poslední utkání jsem sehráli proti Moravské Třebové, herně nejslabší soupeř naše kluky moc neprověřil a vyhráli jsme 5 :1. I v tomto utkání ale kluci nenaplnili trenérská očekávání a bylo vidět plno individuálních chyb, taktické nepřesnosti a malá bojovnost v osobních soubojích, ještě nás čeká hodně práce. Děkuji . Krejsa / Mikyska.

Text vložil: Radek Pavlík

• 21.04.2018 09:30 | Bambíny | SK Ústí nad Orlicí - FK Letohrad, SK Vysoké Mýto, FK Spartak Choceň
  • 21.04.2018 10.15 | A muži | FK Letohrad - Pardubice B
  • 21.04.2018 10:00 | U19 - KP | HornĂ­ JelenĂ­ - FK Letohrad