V sobotu 21.4.2018 od 10,15 hod další kolo divize C, ve kterém přivítáme na domácím hřišti celek Pardubic B. Srdečně zveme všechny fanoušky.

2.mistrovský turnaj v Pardubicích

Další utkání Mladší elévové A:
TJ Svitavy - FK Letohrad, FK Pardubice A, SK Vysoké Mýto, 22.04.2018 od 09:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - TJ Svitavy, MFK Chrudim, FK Česká Třebová, 19.05.2018 od 09:00 hod

2.mistrovský turnaj v Pardubicích

Neděle 15.4. 2018

Týmy : FK Pardubice A , FK Letohrad, SK Nemošice, MFK Chrudim

FK Letohrad : SK Nemošice 4 : 4

branky: Jirucha 2× , Dostálek , Vosecký

FK Letohrad : MFK Chrudim 4 : 6

branky: Adamec 2× , Jirucha, Lučynskyj .

FK Letohrad : FK Pardubice A 4 : 12

branky: Dostálek 3× , Lučynskyj.

Sestava : Pavlík Ráďa – Adamec MÍša , Sladký Jirka , Vosecký Matouš , Třetina Kuba , Dostálek Julda , Lučynskyj Ťoma , Šítek Vojta , Jirucha Tom .

Slovo asistentky trenéra Jany Třetinové – V neděli za pěkného fotbalového počasí jsme se zúčastnili turnaje v Pardubicích na hřišti v Dolíčku . Ráno jsme vyjeli s menším zpožděním z Letohradu a těšili se, jaké výsledky dnešní turnaj přinese. Hned na úvod na rozehřátí nás čekal tým Nemošic. Kluci nezačali vůbec špatně, v prvním poločase svou bojovností získali 2-gólový náskok, který ale zbytečnými chybami ztratili a nakonec remizovali. Druhým soupeřem nám byl tým Chrudimi. Zpočátku byl průběh zápasu podobný prvnímu-kluci opět vedli o dvě branky, ale v důsledku vypuštění hry, zbytečných chyb a dost možná i díky tvrdší hře soupeře ve druhém poločase , kterou rozhodčí pouštěl přišla prohra. A dle rčení to nejlepší nakonec jsme poslední zápas bojovali s domácími Pardubicemi. Věděli jsme, že je to soupeř silný, ale kluci zápas úplně nevzdali a podařilo se jim prosadit a vstřelit nějaké góly. Konečný výsledek nebyl až tak krutý. Za celý turnaj jsme viděli spoustu individuálních chyb, a celkové výsledky zanechali v některých z nás lehké zklamání. Na druhou stranu kluci vymysleli mnoho pěkných akcí a zákroků a celková nálada cestou domů vše napravila. Snad se naši ze svých chyb poučí a všichni se budeme těšit na další sportovní utkání s větším zapálením a bojovností. Děkuji . Třetinová/ Mikyska.

20180415–140826

Text vložil: Radek Pavlík

• 21.04.2018 09:30 | Bambíny | SK Ústí nad Orlicí - FK Letohrad, SK Vysoké Mýto, FK Spartak Choceň
  • 21.04.2018 10.15 | A muži | FK Letohrad - Pardubice B