Hlavní menu

Halový turnaj v Poličce - mladší přípravka ročník 2010 a mladší

Další utkání Mladší elévové A:
SK Vysoké Mýto - FK Spartak Choceň, FK Česká Třebová, FK Letohrad, 19.05.2019 od 09:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - SK Nemošice, TJ Svitavy, FO Lanškroun, 25.05.2019 od 09:00 hod

Turnaj rozdělen do dvou skupin :

skupina A : Polička Černá , FC Hlinsko Zelená , TJ Svitavy , Fk Letohrad .

skupina B: Polička Bílá , FC Hlinsko Bílá , FK Pardubice , Dolní Újezd .

Zápasy ve skupině :

FK Letohrad : TJ Svitavy 3 : 0

branky : Adamec 2× , Gregor .

FK Letohrad : FC Hlinsko Zelená 3 : 0

branky : Maceška , Adamec , Gregor

FK Letohrad : Polička Černá 1 : 0

branky : Lučynskyj

Semifinále :

FK Letohrad : FK Pardubice 1 : 0

branky: Gregor

Finále :

FK Letohrad : Dolní Ujezd 2 : 1

branky: Gregor 2

Sestava : Třetina Kuba , Vosecký Matouš , Peřina Mára , Gregor Alex , Adamec Míša , Artem Lučynskyj , Černohous Lukáš ,Krejsa Dan , Maceška Walda .

Slovo trenéra Josefa Mikysky :  – Turnaj se odehrál v pěkné a velké hale Gymnázia v Poličce. . Povrch v hale byl " super " , krásně měkký a nikomu se to nesmekalo … Hrálo se formou 4 + 1 a zápas trval 1×13 min. Byl to náš první halový turnaj po venkovní sezoně. Na tento turnaj jsme měli hodně omluvenek a tak nás na turnaj zbylo pouze šest , ale jeli jsme nakonec v devíti . Tři kluci z našeho ročníku 2010 , kteří hrají u starších , to byla samozřejmě velká posila. Trochu problém byl míč , který byl futsalový a zůstával trochu pod nohou a jen tak někdo ho neukop , ale pro všechny stejné . V prvním zápase jsem měl obavu jak to kluci po malém rozkoukání zvládnou , ale musím říct , že nám zápas vyšel nad očekávání dobře. Soupeře jsme přehráli ! Ve druhém utkání to bylo podobné a většinou jsme hráli na soupeřově polovině a byli lepší , dá se říct proti všem soupeřům na tomto turnaji. Těžší zápas byl ten třetí ve skupině proti domácí Poličce , kde jsme se dlouho memohli prosadit střelecky , ale šancí bylo dost a tak až po jednom z rohů rozhodl Ťoma. První místo ve skupině a zápas proti Pardubicím . Zápas o finále ! Většinu času jsme hráli na polovině soupeře a měli opravdu hodně šancí , ale bohužel nic nám tam nespadlo. Až nakonec asi čtyři minuty před koncem , kdy jsme poprvé v turnaji upravili střídání , se nám podařilo konečně dát gól a bylo finále … Finále jsme rozehráli velmi dobře a v polovině zápasu vedli už 2 : 0 a další tři velké šance měli , ale jak to už bývá , bohužel jsme je neproměnili a soupeř asi dvě minuty před koncem po jedné z mála šancí a odraženém míči snížil… , ale konec zápasu jsme si už s přehledem pohlídali . Zasloužené první místo na tomto turnaji !!! Všechny naše hráče musím moc pochválit jak za bojovnost , ale hlavně za snahu řešit situace fotbalově ve všech zápasech. Tentokrát jsme žádný zápas na turnaji nepodcenili a hráli pořád naplno. Ještě poslední velká pochvala a to našemu brankáři " Třéťoj ", dnes si to opravdu zaslouží při všech našich zápasech na tomto turnaji, hlavně za čtení hry i rozehrávce. Dostal pouze jednu branku , za kterou nemohl. Děkuji všem rodičům za velkou podporu na turnaji a dopravu na něj. Děkuji . Mikyska J.

img-20181124–142209
img-20181124–142806
img-20181124–142929

Text vložil: Radek Pavlík

 

Rozpis utkání

  • 19.05.2019 | U15 - VP | Volný los -
  • 19.05.2019 | U13 - VP | Volný los -
  • 19.05.2019 09:00 | Starší elévové A | SK Vysoké Mýto - FK Spartak Choceň, FK Česká Třebová, FK Letohrad
  • 19.05.2019 09:00 | Mladší elévové A | SK Vysoké Mýto - FK Spartak Choceň, FK Česká Třebová, FK Letohrad
  • 25.05.2019 09:00 | Starší elévové A | FK Letohrad - SK Nemošice, TJ Svitavy, FO Lanškroun

Partneři

Partner fotbalového klubu FK Letohrad Partner fotbalového klubu FK Letohrad Partner fotbalového klubu FK Letohrad Partner fotbalového klubu FK Letohrad