Hlavní menu

Halový turnaj v Jablonci - mladší přípravka ročník 2010 a mladší

Další utkání Mladší elévové A:
SK Vysoké Mýto - FK Spartak Choceň, FK Česká Třebová, FK Letohrad, 19.05.2019 od 09:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - SK Nemošice, TJ Svitavy, FO Lanškroun, 25.05.2019 od 09:00 hod

Turnaj rozdělen do dvou skupin :

skupina A : FK Jablonec 2 ,FC Liberec modří , FAPV Děčín , FK Pardubice , Tempo Praha. skupina B: FK Jablonec 1 , FC Liberec bílí , FK Letohrad , FK Mladá Boleslav , FK Teplice .

Zápasy ve skupině B :

FK Letohrad : FK Mladá Boleslav 2 : 2

branky : Adamec , Lučynskyj .

FK Letohrad : FK Teplice 3 : 6

branky : Adamec , Gregor 2×.

FK Letohrad : FC Liberec 2 : 3

branky : Adamec 2×.

FK Letohrad : FK Jablonec 5 : 1

branky: Gregor, Adamec 4×.

Zápas o 7 místo:

FK Letohrad : FC Liberec 4 : 1

branky: Adamec 2× , Peřina , Vosecký.

Sestava : Třetina Kuba , Vosecký Matouš , Peřina Mára , Gregor Alex , Adamec Míša , Artem Lučynskyj , Krejsa Dan .

Trenérské duo : Josef Mikyska a Radim Adamec .

O tomto víkendu se naše mladší přípravka vydala na tradiční a silně obsazený turnaj do Jablonce nad Nisou. Tohoto turnaje se letohradští účastní již několik let a bývá završením naší fotbalové sezóny. Celá naše výprava vyrazila již v sobotu, aby byla v neděli ráno připravena odvést co nejlepší výkony. Na úvod turnaje jsme ve skupině „B“ narazili na FK Mladou Boleslav. Na začátku utkání jsme se seznamovali s povrchem a velkým hřištěm, kluci nehráli svoji hru a bylo v ní plno nepřesností a neproměněných šancí a dvě nešťastné obdržené branky, zápas skončil remízou 2:2. Dalším soupeřem nám pak byli „žluťáskové“ z FK Teplice. Pozdější vítěz celého turnaje od začátku udával tempo hry a my jsme tahali za kratší konec a opět zbytečné inkasování v naší síti , výsledkem pak byla prohra 6:3. Po obědové pauze jsme narazili na FC Liberec, kluky bylo potřeba více namotivovat, protože jestli jsme chtěli hrát o medaile, tak jsme museli uspět. Nastoupili jsme trochu v pozměněné sestavě a zápas to byl vyrovnaný a hra se přelévala z jedné strany na druhou, kluci se dostávali do velkých šancí, ale naší velkou slabinou bylo jejich proměňování, Liberec byl nakonec šťastnějším týmem a vyhrál 2:3. To byla velká škoda. V posledním zápase skupiny jsme narazili na domácí Jablonec. Kluci od začátku předváděli pěkný a bojovný fotbal a konečně začalo narůstat skóre v náš prospěch, činil se hlavně Michal Adamec, který dal 4 branky a vyhráli jsme 5:1. Bohužel výsledky dalších týmů k nám byli nemilosrdné a poslali nás bojovat pouze o 7.místo, kde jsme narazili opět na kluky z FC Liberec- modří . Nažhavení kluci vtrhli do utkání s bojovnou náladou a odhodlaní zvítězit, ale bohužel po úvodním oťukávání dostáváme gól a prohráváme. Naši borci se ale nevzdali a 4 brankami skóre otočili, zaslouženě jsme zvítězili 4:1 a získali 7.místo. Na celém turnaji nás žádný soupeř nepřehrál , akorát proti Teplicím se nám tento zápas moc nepovedl a brzo jsme prohrávali po našich zbytečných chybách a zápas doháněli. Klukům patří poděkování za skvělou reprezentaci oddílu a rodičům za vytvoření úžasné atmosféry během utkání. Děkujem. Krejsa /Mikyska.

1
2
3
4
5

Text vložil: Radek Pavlík

 

Rozpis utkání

  • 19.05.2019 | U15 - VP | Volný los -
  • 19.05.2019 | U13 - VP | Volný los -
  • 19.05.2019 09:00 | Starší elévové A | SK Vysoké Mýto - FK Spartak Choceň, FK Česká Třebová, FK Letohrad
  • 19.05.2019 09:00 | Mladší elévové A | SK Vysoké Mýto - FK Spartak Choceň, FK Česká Třebová, FK Letohrad
  • 25.05.2019 09:00 | Starší elévové A | FK Letohrad - SK Nemošice, TJ Svitavy, FO Lanškroun

Partneři

Partner fotbalového klubu FK Letohrad Partner fotbalového klubu FK Letohrad Partner fotbalového klubu FK Letohrad Partner fotbalového klubu FK Letohrad