Netradičně v sobotu 24.8. v 10.15 hod. zápas B mužstva proti Žichlínku.

Halový turnaj U9 v Holicích

Další utkání Mladší elévové A:
- , 07.09.2019 od 09:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - , 09.11.2019 od 14:30 hod

Halový turnaj v Holicích – mladší přípravka ročník 2010 a mladší

Turnaj rozdělen do dvou skupin :

skupina A : SK Holice , SK Spartak Slaťiňany ,TJ Svitavy , TJ Sokol Staré Hradiště.

skupina B: SK Lázně Bohdaneč , FK Letohrad , SK Sparta Dašice , FK Spartak Choceň.

Zápasy ve skupině B :

FK Letohrad : SK Lázně Bohdaneč 5 : 0

branky : Gregor 2× , Maceška , Adamcová , Štěpán .

FK Letohrad : FK Spartak Choceň 3 : 3

branky : Gregor 3×.

FK Letohrad : SK Sparta Dašice 0 : 1

Zápas o 5. – 8. místo:

FK Letohrad : SK Holice 3 : 0

branky: Adamcová, Gregor , Třetina .

Zápas o 5. místo :

FK Letohrad : SK Lázně Bohdaneč 5 : 1

branky: Třetina 2× , Maceška , Gregor 2× .

Sestava : Třetina Kuba , Vosecký Matouš , Peřina Mára , Gregor Alex , Artem Lučynskyj , Krejsa Dan ,Maceška Walda , Adamcová Verča , Černohous Lukáš , Štěpán Mike .

V neděli 20.ledna jsme v Holicích absolvovali první halový turnaj v roce 2019. V plné sestavě jsme turnaj zahájili zápasem s celkem SK Lázně Bohdaneč, od začátku to bylo na jedu branku, předváděli jsme pěkný kombinační fotbal a zaslouženě vyhráli 5:0. Druhý zápas jsme sehráli s nebezpečnou Chocní. Vyrovnané utkání a soupeř byl hodně důrazný . Zápas v kterém jsme už prohrávali 1:3, jsme nakonec díky hattricku Alexe dotáhli do remízového konce 3:3. Škoda dvou hodně laciných branek v naší síti , které nás připravili o lepší výsledek. V posledním zápase ve skupině nás čekala Sparta, nikoliv ta pražská, ale kluci z SK Sparta Dašice. Tento zápas rozhodoval o našem úspěchu na tomto turnaji a kluci k němu také tak přistoupili. Bojovali jsme, tlačili, stříleli, ale jak už to tak někdy bývá, tak rozhodla jedna šance soupeře a neuhlídané autové vhazování, které prošlo asi s mírnou tečí našeho brankáře až do naší sítě a po kterém jsme inkasovali zbytečný gól. Čas rychle utíkal a i když jsme většinou hráli na polovině soupeře a soupeř se urputně bránil, tak na tento gol už jsme nestihli zareagovat a byli jsme odsouzeni k boji ve skupině o 5.-8.místo. V této skupině jsme oba zápasy vyhráli a nakonec skončili na 5.místě. Kluci ale zaslouží pochvalu , většinou jsme byli lepším týmem, k vidění byli hezké nahrávky a všichni makali a snažili se. Individuálně se dařilo Alexovi, který se stal nejlepší střelcem turnaje a Verča byla vyhlášena nejlepší hráčkou turnaje . Poděkování patří také početné skupině rodičů, kteří neúnavně fandili a byli slyšet… Děkujeme. Krejsa / Mikyska.

20190120–164044

Text vložil: Radek Pavlík

• 21.08.2019 18:00 | U19 - KP | FK Letohrad - FC Hlinsko
  • 21.08.2019 18:00 | U13 - VP | Jiskra 2008 Králíky - FK Letohrad - příprava