5.kolo Krajského přeboru mladších přípravek

Další utkání týmu Mladší elévové A není naplánováno.

5.kolo Krajského přeboru mladších přípravek

Sobota 2.10. 2021 v České Třebové

Soupeři : FK Česká Třebová , FC Hlinsko Hráno zápas 2×22 min

Sestava A Oskar Novotný , Tom Strnad ,Maty Pirkl ,Šimon Zářecký , Tobiáš Mikyska (první zápas) , Valča Adamcová , Oliver Křivohlávek , Matěj Bartoš (druhý zápas). Sestava B : Tobiáš Mikyska ( druhý zápas), Vojta Václavek ,Adam Bartoš , Matěj Bartoš (první zápas) , Domča Šubrt , Sebik Dušek , Bruno Baláš ,Fanda Douša.

FK Letohrad A  – FK Česká Třebová A 4 : 24

branky: 2× Strnad, 2× Adamcová

FK Letohrad A – FC Hlinsko A 5 : 13

branky: Pirkl , 4× Strnad

FK Letohrad B  – FK Česká Třebová B 2 : 26

branky: 2× Bartoš Matěj

FK Letohrad B – FC Hlinsko B 3 : 10

branky: Mikyska, Douša, Bartoš Adam

LETOHRAD A **– V prvním zápase proti domácím z České Třebové jsme k soupeři měli bohužel velký respekt. Soupeř byl lepší ,důraznější a vyspělejší. Největší problém je naše rozehrávka brankáře od brány na které musíme hodně pracovat, protože kluci se v bráně střídají. Ve druhém utkání proti soupeři z Hlinska jsme se soupeřem dlouho hráli vyrovnané a bojovné utkání, kde jsme i vedli. Bohužel koncem utkání nám už docházely síly a několik špatných rozehrávek od brány soupeř potrestal. I tak musím všechny pochválit za předvedenou hru ,hlavně ve druhém zápase. **LETOHRAD B – Do České Třebové jsme přijeli s omlazeným týmem. V prvním zápase nás čekali domácí, kteří nám nedali moc šancí na vítězství a odnesli jsme si porážku 2 : 26. Druhý zápas s Hlinskem už byl vyrovnanější. Bohužel jsme nedokázali využít spoustu našich šancí na vstřelení gólu. Pochvalu zaslouží všichni hráči za bojovnost a především brankáři za super výkon a rozehrávku od naší branky.

Děkujeme. Mikyska J. / Peřina M .

Text vložil: Radek Pavlík

• 23.10.2021 09:30 | U15 - VP | FO Lanškroun - FK Letohrad