Turnaj Bambíny v Libchavách

Další utkání Bambíny:
AFK Union Rokytnice - FK Letohrad,Lukavice,TJ Sokol Libchavy, 20.10.2018 od 09:30 hod

Dnes 6.10.jsme odehráli 4.kolo okresní soutěže bambiny v Libchavách za účasti týmů Lukavice,Libchav, Lanškrouna a Letohradu.Sestava: Adamcová Veronika,Baláš Jáchym,Kučírek Eliáš,Straka Jakub,Balcar Denis, Dušek Matouš, Pantsulych Andryi,Lucynskyj David a Eliáš Maleček. První vystoupení letohradských mělo ještě parametry dětí, které spolu už sezónu(někteří i déle)hrají Lanškroun hlavně v první polovině přehrávali.Ve druhé už přestali běhat, být důrazní,ale zápas dohráli se ctí. TJ Lanškroun-FK Letohrad 1:6(Verča 2, Eliáš K.,Jáša,Denis a Andryi). Na druhé vystoupení jsem nechal chytat Verču,Jakub šel do hry,ale to byla veliká chyba.Lukavičtí oproti minulému týdnu byli k nepoznání a v pohodě si po našich hrubých chybách v defenzivě udělali náskok.Změny do druhé poloviny sice přinesly snížení stavu,ale chyby zůstali a soupeř trestal. TJ Lukavice-FK Letohrad 8:5(Denis a Verča po 2,Jáša). Po domluvě, uklidnění v týmu a přeskupení sestavy se podařilo změnit obraz hry,ale branky nám v zápase proti domácímu týmu ne a ne padnout.Ke konci poločasu se prosadila Verča,ale hra zadních řad byla dál bez pohybu a důrazu.Obdržená branka nás nerozhodila a Eliáš K., Jáchym a Verča dokonaným hattrickem zápas překlopil na naši stranu. Sokol Libchavy- FK Letohrad 1:5(Verča 3, Eliáš K. a Jáša). Turnaj nezastihl děti v pohodě, patrně všichni v pátek slavili, jinak si jejich výkony v 2.a3.zápase nedovedu vysvětlit!!! Všem rodičům děkuji znovu za podporu,pomoc a názory.

Text vložil: Radek Pavlík

• 20.10.2018 09:30 | Bambíny | AFK Union Rokytnice - FK Letohrad,Lukavice,TJ Sokol Libchavy
  • 20.10.2018 10:15 | U19 - KP | FK Letohrad - TJ Jablonné nad Orlicí
  • 20.10.2018 11:00 | U15 - VP | FO Lanškroun - FK Letohrad