Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

4.kolo Okresního přeboru Bambín v Letohradě

Další utkání týmu Bambíny není naplánováno.

V sobotu 11.5.jsme pořádali v pořadí X.kolo okresní soutěže bambiny. Přijeli týmy: FO Lanškroun A,B a SK Vysoké Mýto.

Sestava Letohradu: Andryi Pantsulych, Eliáš Kučírek, David Lucynskyi, Jakub Straka,Jakub Skalický, Jakub Jánský, Karel Doleček, Matouš Dušek, Jáchym Baláš aBruno Baláš (2015!)

V prvním zápase proti SK Vysoké Mýto šli naši borci brzo do vedení.Pak se ale hra vyrovnala a konečné vítězství 4:3 (Jáchym, Eliáš 2 a Andryi) bylo vybojované.

To zápas s FO Lanškrounem A letohradští zaspali úvod a poločas 0:2 byl logickým vyústěním.Opakem byla 2.část,kdy naší borci po domluvě začali více běhat a bojovat a vítězství 3:2(Andryi 2 a David) jim bylo odměnou!A to mohl nejmladší z týmu Bruno 2× sám před brankou výsledek zvýraznit!

Závěr turnaje proti béčku Lanškrouna se odehrál v poklidu a Mladé pušky z Letohradu si s chuí zastříleli.11:3(Jakub Skalický 3, Jáchym 3,Andryi 3, David a Eliáš).

Za krásného fotbalového počasí a hojné účasti rodičů se turnaj odehrál bez zranění. Padali krásné branky,všichni se radovali ze hry a o to jde přece nejvíce…

Děkuji všem za účast, podporu a pomoc, zvláště rozhodčím Slávovi Veselému a Petru Svatošovi!

Text vložil: Radek Pavlík

• 30.05.2020 09:00 | Starší elévové A | FC Hlinsko - FK Letohrad, SK Polička, FK Česká Třebová
  • 30.05.2020 09:00 | Mladší elévové A | FC Hlinsko - FK Letohrad, SK Polička, FK Česká Třebová
  • 30.05.2020 10:15 | U19 - KP | FK Letohrad - SK Pardubičky