Jaroš ze zápasu trému nemá

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

Rozhovor Jardy Jaroše před zápasem s Vlašimí – zveřejněno 5.4.2008 na www.denik.cz

Jaroš Jaroslav

Druhý brankář Letohradu Jaroslav Jaroš chytal v minulém kole poprvé třetí ligu. V Sezimově Ústí se na hřiště dostal proto, že jednička týmu Pavel Kykal dostal červenou kartu za protesty. Disciplinární komise mu vyměřila jednozápasový trest, takže proti Vlašimi se Jaroš postaví do brány znovu a od první minuty.

Čeká vás první start ve třetí lize od začátku, těšíte se?

Ano, těším. Trémou jsem nikdy netrpěl, žádnou necítím. Ostatně na mém postu si ji ani nesmím dovolit.

Nechtěl byste radši pro vaši premiéru jiného soupeře, než těžkou Vlašim?

Ve třetí lize si nevyberete. Soutěž je strašně vyrovnaná a prohrát může každý s každým.

Vlašim je hodně nebezpečná ze standardních situací, bude pro vás velkou ztrátou, že prostor před vámi nebude čistit Stresmeier, jenž bude stát pro žluté karty?

Je to sice kvalitní bek, ale máme dobře poskládaný tým. Každý je nahraditelný.

Jak zápas budete brát? Bude to pro vás pouze záskok za Kykala, nebo se budete snažit ukázat, že máte na to být prvním gólmanem?

Pavel je výborný brankář a já mu už více než třičtvrtě roku dělám dvojku a s tím jsem smířený. Počítám s tím, že to bude jenom záskok.

Myslíte si, že máte šanci druhý tým tabulky doma porazit?

Její výsledky moc neznám, ale jedno vím jistě. Chceme určitě tři body!

Převzato z www.denik.cz

Text vložil: Admin

• 23.06.2018 13,00 | Starší elévové A | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová
  • 23.06.2018 13:00 | Mladší elévové A | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová