Plzeň B - Letohrad 3:1 - aktualizováno

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

FK Viktoria Plzeň B – FK OEZ Letohrad 3:1 (3:0)

Plzeň B: Houdek – Šmejkal, Halama, Hochmeister, Lecjaks, Blažek, Mlika, Puchmertl, Dvořák, Šiml, Krbeček.

Letohrad: Kykal – Šponar, Rompotl (46.Ujec), Kail (65.Kočí), Vaniš, Lukeš, Adam, Strasmeier, Čada, Stejskal M.(73.Kříž), Stejskal D.

Rozhodčí: Vlasjuk – Zeman, Blažej.

Branky: 21.Krbeček, 27.Šmejkal, 36.Blažek – 77.Kočí

Ze začátku se hrálo v Plzni vyrovnané utkání, jenže Letohrad dostal v 21. min. první branku z rychlého protiútoku po vlastní chybě. Šanci na odpověď poté nevyužil a aby toho nebylo málo, sedm minut po prvním úspěchu Plzně se síť za Kykalem rozvlnila podruhé, když si po rohovém kopu uklidili míč do sítě sami hráči OEZ. Ve 37. min. zvýšil už na 3:0 Blažek, jenž obešel hned tři hráče a šanci nedal ani Kykalovi v letohradské svatyni.

Po přestávce se svěřenci trenéra Havlíčka vzchopili, pokus Strasmeiera ale zastavila tyč a další pokus Čady zlikvidoval Houdek v plzeňské brance. Letohrad měl štěstí v 74. min., kdy přistál míč na tyči Kykalovy brány, poté se opět hrnul do útoku. Sólo Kočího v 77. min. zastavil až obránce na brankové čáře, o minutu později se už tentýž hráč nemýlil a snížil na 1:3. Vzrušení zavládlo ještě ve 82. min., kdy šel Ujec sám na Houdka, obešel jej kličkou a byl sražen. Pokutový kop se ovšem k údivu všech nepískal.

Převzato z www.denik.cz

Text vložil: Roman Suchomel

Vyhráli jsme 4:0, protože všechny tři branky, které jsme obdrželi, se dají zařadit do kategorie „vlastní“. Hra v prvním poločase vůbec nenasvědčovala, že bychom v Plzni měli třikrát inlasovat. Pokud bychom soupeře sami nepostavili na nohy, tak bychom uhráli mnohem lepší výsledek. Za výkon ve druhém poločase hráčům nemám co vytknout. Nastřelili jsme tyč a šli dvakrát sami na branku. Dvanáct minut před koncem jsme navíc měli kopat za jasný faul na Ujce penaltu. Ač se to nemusí zdát, k bodovému zisku jsme měli blízko.

Karel Havlíček

Převzato z www.denik.cz

• 23.06.2018 13,00 | Starší elévové A | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová
  • 23.06.2018 13:00 | Mladší elévové A | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová