Letohrad - Velké Losiny 3:1

FK Česká Třebová - FK Letohrad, 30.03.2019 od 16:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - FK Jiskra Heřmanuv Městec, 06.04.2019 od 16:00 hod

FK OEZ Letohrad – Velké Losiny 3 : 1 (1:1)

Domácí I.půle: Kykal – Rompotl, Lukeš, Valta, Glos – Gálik, Bíro, Adam, Hundák (46.Vaniš) – M.Stejskal (46.Kočí), Renčko V průběhu II.půle: Hundák, Kail, Kříž, Řehák

Branky: 34.Bíro, 75. a 87.Kočí – 32.vlastní

Rozhodčí: Valenta – Hock, Kembický

Průběh utkání: Moravský soupeř se předvedl jako útočně laděné mužstvo a když domácí nebyli proti tomuto způsobu hry, fanoušci viděli několik pohledných akcí. Po větru hrající Letohrad vstoupil do zápasu aktivně. Ve 22.minutě trefil Bíro výstavní bombou břevno, o chvíli později zkoušený slovenský útočník Renčko neuspěl sám před brankářem. Do vedení šli hosté když vystřelený míč tečoval do Kykalova protipohybu jeden z domácích hráčů. Vyrovnáno bylo za několik okamžiků. Bíro opět napřáhl a vymetl překrásně šibenici. V druhé půlce už malinko tempo hry opadlo a rozstřílel se střídající Kočí. Nejprve po Vanišově centru nekompromisně zavěsil nohou, po další přihrávce přehlavičkoval soupeřova brankáře a stanovil konečný výsledek zajímavého utkání. Další příprava je na programu příští sobotu od 11 hodin přivítáme Uničov, což by měl být nejsilnější soupeř, který se během přípravy v Letohradě objeví.

Text vložil: Roman Suchomel

Zápas byl ovlivněn prudkým větrem. Losiny mají ve svém středu hráče z Olomouce, takže byly nepříjemným soupeřem. Výsledek je pro ně krutý, trestali jsme je až v závěru. Jsem rád, že se dvěma brankami prosadil Kočí, ale je potřeba vidět, že jsme hráli proti diviznímu soupeři. Na zkoušku zde máme dva hráče z Prešova, Renčka s Gálikem. Nevedli si úplně zle. O tom, jestli zde budou působit, se rozhodne do týdne.

Jaroslav Veselý, trenér Letohradu

Převzato z www.denik.cz

• 30.03.2019 10:15 | U19 - KP | FK Letohrad - SK Holice
  • 30.03.2019 13:00 | Mladší elévové A | Venkovní turnaj U9 na UMT v Chocni -