TJ Sokol Dolní Újezd - FK Letohrad, 23.09.2018 od 16:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - SKP Slovan Moravská Třebová, 28.09.2018 od 15:30 hod

SK Hradec Králové "B'  – FK OEZ Letohrad 3 : 2 (0:1)

Hosté I.půle: Kykal – Rompotl, Lukeš, Valta, Kail – Kříž, Bíro, Stejskal D., Vaniš – Honka, Kočí

Hosté II.půle: Klepek – Rompotl, Lukeš ,Strasmeier, , Kail (78.Kočí ),– Hundák, Vaniš, Bíro (55.Stejskal D.), Řehák– Honka ,Stejskal M.

Branky: 34.Honka 60.Rompotl

Text vložil: Hynek Miroslav
Slovo trenéra

S prvním poločasem jsem relativně spokojen, ten jsme odehráli dobře. Soupeře jsme nepustili do vážnější příležitosti, sami branku vstřelili a ještě dvě slibné příležitosti neproměnili. Druhý poločas jsme ovšem nezvládli a neudrželi vedení jak 0:1 tak 1:2. Mrzí mě,že všechny naše inkasované branky padli po hrubých individuálních chybách.

Rozpis utkání

• 19.09.2018 17:00 | U15 - VP | Ondrášovka cup - FK Letohrad - Jiskra Ústí nad Orlicí
  • 22.09.2018 09:00 | Starší elévové A | FK Letohrad - FK Spartak Choceň,TJ Svitavy,FO Lanškroun
  • 22.09.2018 09:00 | Mladší elévové A | FK Letohrad - FK Spartak Choceň,TJ Svitavy,FO Lanškroun
  • 22.09.2018 09:00 | Bambíny | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí - FK Letohrad,AFK Union Rokytnice
  • 22.09.2018 09:30 | U15 - VP | SK Polička - FK Letohrad