Vyšehrad - Letohrad 4:2

Další domácí utkání:
FK Letohrad - FK Jiskra Heřmanuv Městec, 06.04.2019 od 16:00 hod

FK Slavoj Vyšehrad:
Víšek – Budějský, Penner, Janda, Pechar, Matuszny, Dubský, Frohna, Oudahar, Nadrchal, Vlček.

FK OEZ Letohrad:
Kykal – Rompotl, Lukeš, Valta, Vaniš – Hundák (30. Kříž), Stejskal D., Glos (30. Kail), Bíro – Honka, Kočí (81. Stejskal M.)

Rozhodčí:
Berka – Hodač, Bacík.

Fotbalové jaro vypuklo. FK OEZ se vydal na přetěžkou misi záchrany a první zápas svěřence nového trenéra Veselého čeká na pražském Vyšehradě.
S pomocí online přenosu vám zkusíme zajistit základní podrobnosti.
Jak je vidět ze sestavy, kromě zraněného Gulajeva se představují všechny posily, i když v pátek ještě nebylo jisté, zda-li je na hřiště pustí zdravotní problémy.
Již ve 4.minutě poslal Letohrad do vedení Ondřej Bíro. Vyšehrad záhy vývoj obrátil a brankami Nadrchala v 8. a Oudahara v 16.minutě vede 2:1.
Výraznější vedení domácích odmítl zkušený Matuszny, který v 18.minutě neproměnil penaltu. Střelecké dostihy pokračují. 24.minuta a branka další posily Ondry Honky znamená vyrovnání.
Za Vyšehrad se trefil podruhé Oudahar a ve 35.minutě vedou domácí 3:2, což je konečné skóre 1.poločasu.
Gólová přestřelka se po přestávce již nekonala, domácí potvrdili brankou své vítězství a zisk důležitých 3 bodů.
Hosté si na body musí počkat minimálně do příštího týdne, kdy se v Letohradě představí Králův Dvůr.

Text vložil: Roman Suchomel

Měli jsme jsme výborný vstup do utkání, kdy jsme ve 4. minutě šli do vedení. Pak ovšem převzali otěže utkání domácí. V rozmezí od 8. do 25. minuty jsme byli na ručník. Obdrželi jsme branky po neuvěřitelných individuálních chybách.Když jsme přežili i penaltu, kterou domácí tým neproměnil, tak jsme hru i skóre vyrovnali, bohužel pro nás přišla další hrubka a soupeř vstřelil třetí branku. Druhý poločas jsme prvních 20 minut byli lepším týmem, bohužel se nám nepodařilo z několika slibných příležitostí vyrovnat. A tak v 76. přišel trest, kdy jsme po standartní situaci inkasovali.

• 30.03.2019 10:15 | U19 - KP | FK Letohrad - SK Holice
  • 30.03.2019 13:00 | Mladší elévové A | Venkovní turnaj U9 na UMT v Chocni -
  • 30.03.2019 13:00 | Bambíny | Venkovní turnaj Bambíny na UMT v Chocni -
  • 30.03.2019 16:00 | A muži | FK Česká Třebová - FK Letohrad