Vyšehrad - Letohrad 4:2

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

FK Slavoj Vyšehrad:
Víšek – Budějský, Penner, Janda, Pechar, Matuszny, Dubský, Frohna, Oudahar, Nadrchal, Vlček.

FK OEZ Letohrad:
Kykal – Rompotl, Lukeš, Valta, Vaniš – Hundák (30. Kříž), Stejskal D., Glos (30. Kail), Bíro – Honka, Kočí (81. Stejskal M.)

Rozhodčí:
Berka – Hodač, Bacík.

Fotbalové jaro vypuklo. FK OEZ se vydal na přetěžkou misi záchrany a první zápas svěřence nového trenéra Veselého čeká na pražském Vyšehradě.
S pomocí online přenosu vám zkusíme zajistit základní podrobnosti.
Jak je vidět ze sestavy, kromě zraněného Gulajeva se představují všechny posily, i když v pátek ještě nebylo jisté, zda-li je na hřiště pustí zdravotní problémy.
Již ve 4.minutě poslal Letohrad do vedení Ondřej Bíro. Vyšehrad záhy vývoj obrátil a brankami Nadrchala v 8. a Oudahara v 16.minutě vede 2:1.
Výraznější vedení domácích odmítl zkušený Matuszny, který v 18.minutě neproměnil penaltu. Střelecké dostihy pokračují. 24.minuta a branka další posily Ondry Honky znamená vyrovnání.
Za Vyšehrad se trefil podruhé Oudahar a ve 35.minutě vedou domácí 3:2, což je konečné skóre 1.poločasu.
Gólová přestřelka se po přestávce již nekonala, domácí potvrdili brankou své vítězství a zisk důležitých 3 bodů.
Hosté si na body musí počkat minimálně do příštího týdne, kdy se v Letohradě představí Králův Dvůr.

Text vložil: Roman Suchomel

Měli jsme jsme výborný vstup do utkání, kdy jsme ve 4. minutě šli do vedení. Pak ovšem převzali otěže utkání domácí. V rozmezí od 8. do 25. minuty jsme byli na ručník. Obdrželi jsme branky po neuvěřitelných individuálních chybách.Když jsme přežili i penaltu, kterou domácí tým neproměnil, tak jsme hru i skóre vyrovnali, bohužel pro nás přišla další hrubka a soupeř vstřelil třetí branku. Druhý poločas jsme prvních 20 minut byli lepším týmem, bohužel se nám nepodařilo z několika slibných příležitostí vyrovnat. A tak v 76. přišel trest, kdy jsme po standartní situaci inkasovali.

• 23.06.2018 13,00 | Starší elévové A | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová
  • 23.06.2018 13:00 | Mladší elévové A | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová
  • 23.06.2018 13:00 | Bambíny | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová, Jiskra Ústí nad Orlicí
  • 25.08.2018 09:00 | Starší elévové A | Memoriál J.Břižďaly - Česká Skalice - U11 -