SK Dynamo Č. Budějovice B - FK OEZ Letohrad 0:0

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

Letohrad veze z Budějovic bod

Sestavy:
SK Dynamo České Budějovice „B“:
Křížek – Kalášek, Novák, Bambule, Mrva – Rakovan, Dobal, Mašát, Jasanský – Svátek, Nekvinda (46.Plichta)

FK OEZ Letohrad:
Kykal – Vaniš, Strasmeier, Valta, Lukeš – Glos (58. Stejskal D.), Řehák (64.Kočí), Bíro (83.Kříží), Hundák – Honka, Gulajev

Žluté karty:
0:1 Strasmeier
Rozhodčí:
Bureš – Cupl, Hajšman
Diváků: 100

Průběh utkání: Počínání domácích spoluhráčů sledovalo na tribuně hned několik hráčů prvního mužstva Budějovic, kteří od úvodních minut viděli vyrovnaný fotbal s minimem šancí. Hosté z Letohradu si přijeli na jih Čech očividně pro bod a prakticky v celém průběhu zápasu tomu vše podřídili. Jihočeši měli sice mírnou územní převahu, proti pasivně hrajícímu soupeři se ale nedokázali prosadit a jen velmi obtížně se dostávali do zakončení. Vůbec první střelecký pokus si paradoxně připsali v 21. minutě hosté, Hundákův přímý kop ale Křížka neohrozil. Na konci první půlhodiny hry se do zakončení dral Vladimír Dobal, i s jeho pokusem si ale strážce brány poradil. Svěřenci kouče Juráska si v závěru půle sice vytvořili tlak, gólmana Kykala ale prakticky neprověřili.

Ani ve druhém poločase se obraz hry prakticky nezměnil. Hru obou týmů „zdobily“ značné nepřesnosti a hrstka nejvěrnějších fanoušků čekala na zajímavější akci marně. Utkání bez vyložených šancí mohli nakonec vyhrát domácí fotbalisté, po přímém kopu Jasanského ale nastřelil v 74. minutě Novák pouze tyč. Hosté přijeli na jih Čech s cílem získat bod za remízu 0:0 a to se jim skutečně bez větších problémů nakonec podařilo.

Převzato z www.dynamocb.cz

Text vložil: Hynek Miroslav

Zasloužená remíza. Bylo to utkání od vápna k vápnu. My jsme měli několik slibných protiútoků, kterým chyběl klid v koncovce nebo finální nahrávka. Domácí měli lepší oba konce obou poločasů a v závěru utkání trefili břevno. Na víc než na remízu jsme tentokrát neměli.

• 23.06.2018 13,00 | Starší elévové A | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová
  • 23.06.2018 13:00 | Mladší elévové A | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová
  • 23.06.2018 13:00 | Bambíny | Miniturnaj u příležitosti 100 let fotbalu v Letohradě - FK Letohrad, FK Rychnov nad Kněžnou, FK Česká Třebová, Jiskra Ústí nad Orlicí
  • 25.08.2018 09:00 | Starší elévové A | Memoriál J.Břižďaly - Česká Skalice - U11 -