Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

AFK Chrudim – FK OEZ Letohrad

FK Letohrad - FK Velké Hamry, 06.06.2020 od 17:00 hod

AFK Chrudim  – FK OEZ Letohrad 3 : 0 ( 1 : 0 )

Domácí: Ždánský – Luptovský, Rahimič, Linhart , Klíma – Hauf (87.Merkl), Vodrážka, Vácha, Rešetár (84.Radouš) – Vladyka, Vágner (75. Kroutil).

Hosté: Kykal – Rompotl (77.Černohous), Lukeš, Valta , Vaniš – Gerža, Čada, Filip, Hundák – Semerák, Jiroušek (46.Adam)

Branka: 22.Vácha , 49.Vodrážka , 79.Kroutil

ŽK: Hauf ,Vágner,Rešetár – Lukeš, Filip, Adam

HR: Čurda Michal AR: Kříž, Šecová

Letohradští fotbalisté předvedli opět jeden ze svých matných výkonů.Po nepřesvědčivém prvním poločase ve kterém navázali na nevýrazný výkon z minulého mistrovského zápasu v Českém Dubu se sice ve druhém poločase zlepšili,ale branky stříleli pouze domácí. Ve 22.minutě otevřel skóre hlavou domácí Vácha.V 39.minutě se dostal do vyložené brankové příležitosti Jiroušek,ale místo zakončení hledal volného Geržu ,který stál v ofsaidu. Ve druhém poločase se v 48.minutě trefil pod břevno domácí Vodrážka.Letohradští hráči se snažili dostat do zakončení.V 55. minutě se Čada ocitl sám před brankářem Ždánským,ale jeho střelu domácí brankář zneškodnil.V 72.minutě si po centru Vaniše střeleckou příležitost Čada zopakoval,ale bohužel se stejným výsledkem.V 79.minutě se domácí radovali potřetí , kdy se po čtyřech minutách na hřišti se trefil pod břevno Kroutil a zvýšil na konečných 3:0. Hosté se v závěru snažili o vstřelení branky ,ale střela Semeráka skončila na boční síti a v závěru ani mladý Černohous na dvakrát nepřekonal domácího brankáře. Domácí využili všechny brankové příležitosti ke vstřelení branek a zaslouženě zvítězili, hosté opět zklamali přítomné diváky herním projevem,který předvedli především v prvním poločase.

Text vložil: Hynek Miroslav

Chrudim vyhrála zaslouženě. Opětovně mě zklamal přístup a nasazení u některých jednotlivců. Nejsme schopni se poprat s nepříznivým vývojem utkání, což je však obehraná písnička. Na domácích bylo vidět, že jsou momentálně v herní pohodě a daří se jim.

Nabídka webhostingu

• 06.06.2020 09:00 | Starší elévové A | TURNAJ O PŘEBORNÍKA PKFS - Svitavy -