Letohrad - Chrudim 0:0

FK Pardubice B - UMT Pardubice - FK Letohrad - příprava - UMT Pardubice, 29.02.2020 od 15:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - TJ Sokol Libiš, 07.03.2020 od 14:30 hod

FK OEZ Letohrad – AFK Chrudim 0 : 0 (0:0)

Domácí: Kykal – Kříž (74.Matějíček), Strasmeier, Vaniš, Vašata – Gerža (69.Kail), Řehák, Stejskal, Moník – Čada (61.Kopecký), Semerák Trenér: Jaroslav Veselý

Hosté: Žďárský (89.Kysela) – Linhart, Radouš, Adámek, Luptovský – Klíma, Vácha, Vágner (90.Merkl), Vodrážka – Kroutil (87.Michalec), Kopecký Trenér: Pavel Jirousek

Branky:

ŽK: Strasmeier – Kroutil, Kopecký

HR: Vídeňský Lubomír AR: Vítek, Pilný

Průběh utkání: Sérii šesti porážek v řadě Letohrad uťal bezbrankovou remízou. V zápase s druhým týmem tabulky byl herně lepším týmem, avšak luxus v podobě zahození jedné tutovky v první a jedné v druhé polovině hry znamenal zisk pouze jediného bodu. Hosté toho mnoho nepředvedli, a tak se soustředili na zdržování hry, polehávání a otálení s rozehrávkou. V úvodu měli Afrkáči míč častěji na kopačkách, ale k žádnému ohrožení branky se neschylovalo.Domácí odpověděli v sedmé minutě, kdy Semerák vybídl do slibné příležitosti Řeháka, zakončení z prostoru penalty bylo hrůzostrašné. Ve 14.minutě rozehrál přímý kop Vaniš, míč se odrazil k Semerákovi, jeho střela levačkou skončila mimo prostor, vymezený třemi tyčemi. Letohradský kanonýr dostal příležitost zakončení napravit ve 28.minutě. Čadova přesná přihrávka mezi stopery našla unikajícího Semeráka, který prokázal svoji rychlost, ovšem v tváří v tvář gólmanovi trefil pouze jeho padající tělo. Po půlhodině hry musel na zem i Kykal, když likvidoval střelu Vágnera. I druhá půle byla na zajímavé momenty skoupá. V 62.minutě publikum pookřálo, paradoxně po chybě hostujícího hráče, který změnil směr střely natolik, že poslal svého brankáře na opačnou stranu, míč skončil mimo. FK OEZ vymyslel jednu výtečnou a stoprocentní šanci. Střídající duo mladíků Kopecký, Matějíček vykombinovali akci až k zakončení před bránou, kde nabíhali další domácí hráči, Kopecký se rozhodl zakončit sám a jeho pokus bránu minul. V 90.minutě Vaniš z trestňáku orazítkoval tyč, odražený balón trefil do nohou Kaila, který už nestačil zkoordinovat pohyb natolik, aby míč trefil podle svých představ. V šestiminutovém nastavení nejprve Semerák dostal míč do branky, ovšem z ofsajdové pozice a na úplném konci hry Klíma vystrašil Kykala.

Text vložil: Roman Suchomel

Soupeř si přijel pro bod, který si odváží. Na hráčích je patrná psychická deka ,po předchozích neúspěšných výsledcích, a tak neproměníme ani ty nejvyloženější šance. Bez vstřeleného gólu nelze vyhrát.

• 23.02.2020 10:30 | U13 - VP | BS zimní liga Dobruška 2019-2020 - 10:30 SK Solnice, 11:30 FK Náchod, 12:00 SK Dobruška/Opočno
  • 23.02.2020 11:00 | U15 - VP | FK Letohrad - Sokol Libchavy - UMT Letohrad
  • 29.02.2020 08:00 | Starší elévové A | Halový turnaj U11 ve Skutči -
  • 29.02.2020 10:00 | U13 - VP | BS zimní liga Dobruška 2019-2020 - MFK Nové Město nad Metují,FK Letohrad, SK Solnice,FCHK,Sokol Třebeš,SK Dobruška/TJ Opočno,SK Rozkoš Česká Skalice,