SK SEMILY - FK OEZ LETOHRAD

ŽSK Třemošnice - FK Letohrad, 20.10.2018 od 15:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - TJ Luže, 27.10.2018 od 14:00 hod

SK SEMILY  – FK OEZ LETOHRAD 1 : 2 ( 0:1)

Domácí: Bočok – Matocha, Vrchovský,Makula (75.Pavlidis), Bohatý – Aubrecht (46. Ševčík),Veg (56.Hadman) , Peškar, Brett,  – Radačovský, Buček

Hosté: Kykal – Kříž , Strasmeier, Vaniš, Macháček – Nadrchal Kuželka (63.Stejskal) , Bíro , Kail – Brendl (63.Konečný), Semerák

Branky: 55.Buček – 43.Vaniš ,77. Semerák

Žluté karty :Bočok ,Bohatý ,Hadman – Kail Diváci: 200

HR: Klupák

AR: Jedlička , Baum

Letohrad nenavázal na velmi dobrý výkon z domácího utkání s Jičínem. Hosté se především v prvním poločase herně trápili,vázla finální přihrávka na útočníky a obě mužstva měla spoustu zkažených přihrávek.Do první vážnější šance se Letohrad dostal ve 14.minutě,po faulu na Brendla se ze standartky Strasmeier snažil překonat novou posilu v domácím dresu brankáře Bočoka. Ve 23.minutě se po zaváhání Vaniše šel sám na Kykala Radačovský, ale jeho střelu hostující brankář zneškodnil.Zajímavé věci se začali dít až v závěru prvního poločasu.Ve 43 minutě po faulu domácího Bohatého na hranici velkého vápna zahrával Letohrad trestný kop,který Vaniš s přehledem proměnil. Ve třetí minutě nastavení prvního poločasu mohl Letohrad své vedení zvýšit Nejprve po rohu Biro nastřelil tyč domácí brány a míč se dostal na malěm vápně k Brendlovi ,který nedokázal trefit prázdnou branku domácích.V úvodu druhého poločasu ve 48minutě po dlouhém autu Semeráka nastřelil z těžké pozice Kail břevno Bočokovi branky.V 50.minutě předvedl Kykal hokejový zákrok když vyrazil Makulův střelecký pokus.V 55 minutě chybující Vaniš ztratil na polovině domácích míč a po rychlém protiútoku Buček vyrovnal na 1:1.Letohrad se po brance rychle oklepal .V 73.minutě mohl Letohrad opět strhnou vedení na svou stranu.Po rychlé kombinaci byl pokutovém uzemí faulován Biro. Faulovaný hráč,ale nabídnutou příležitost zvýšit vedení z nařízené penalty nevyužil a ledabyle ji kopl vedle tyče.Nakonec se hosté dočkali v 77 minutě .Po rychlé akci Semerák zkušeně překonal domácího brankáře.Hosté si v závěru zápasu pohlídali své vedení. Utkání moc fotbalové krásy nepobralo, cenné je ale vítězství nad domácím týmem,který v domácím prostředí body rozdávat určitě nebude.

Text vložil: Hynek Miroslav

Zápas moc fotbalové krásy nepobral. My jsme nehráli vůbec dobře, zejména středoví hráči nehráli to co měli. Náš výkon byl profesorský, bez potřebné obětavosti a nasazení. Tímto způsobem se v divizi nedá dlouhodobě obstát. Jestli se chtějí někteří hráči prezentovat takovým to stylem hry, budou to mít se mnou těžké....

• 20.10.2018 09:30 | Bambíny | AFK Union Rokytnice - FK Letohrad,Lukavice,TJ Sokol Libchavy
  • 20.10.2018 10:15 | U19 - KP | FK Letohrad - TJ Jablonné nad Orlicí