ŽSK Třemošnice - FK Letohrad, 20.10.2018 od 15:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - TJ Luže, 27.10.2018 od 14:00 hod

FK SAN Šumperk – FK OEZ Letohrad 0:4 (0:2)

Domácí: Kameník  – Hruda, Skopal, Lakomý, Okrouhlý – Pobucký, Opravil, Mlynář, Horák – Řežný, Kobylík

Hosté: Kykal (45.Volšík) – Kříž, Strasmeier, Macek, Kail – Moník, Bíro (60.Matoulek), Stejskal, Nadrchal – Semerák (45. Kabourek), Konečný

Branky: 23., 26. Konečný, 74., 76. Kabourek

Letohrad v utkání s druhým týmem divize D předvedl parádní výkon a domácím moc šancí ke vstřelení gólu nedopřál.
V prvním poločase se konečně střelecky prosadil mladý Konečný, který protrhl střelecké trápení. Ve 14. a 15 .minutě se z nabídnutých šancí Konečný střelecky neprosadil, ale ve 23. minutě po Nadrchalově přihrávce pohodlně otevřel skóre 0:1. Ve 26. minutě po rychlém rozehrání standardní situace připravil Semerák další střeleckou šanci pro Konečného a ten se střelou pod břevno nemýlil 0:2. Ve 33. minutě po zaváhání domácích stoperů šel od poloviny hřiště sám na domácí bránu opět Konečný, ale 100% tutovku nedal.
Ve druhém poločase domácí přidali na tvrdosti a hra se přiostřila. Domácí vystrčili drápky mezi 61. a 67. minutou, ale šance domácích brankář Volšík zneškodnil. V 70. minutě šli Konečný, Nadrchal a Kabourek na jednoho domácího obránce, ale mladý Kabourek se ještě střelecky neprosadil. V 73. minutě Stejskal našel hlavu Kabourka a ten se již nemýlil 0:3. V 76. minutě po rohu Strasmeier hlavou přihrál opět Kabourkovi a ten upravil na konečných 0:4. V závěru zápasu ještě Kabourek nastřelil břevno domácí brány. Hosté předčili domácí v rychlosti, nasazení a ve druhém poločase i lepší fyzickou kondicí.

Text vložil: Hynek Miroslav
Slovo trenéra

Třicet minut jsme hráli velmi slušně, pak jsme ale vysoké tempo hry neudrželi. Jsem rád, že se zlepšila obranná činnost. Jinak je třeba vidět, že soupeř hrál utkání pouze v jedenácti hráčích a byl viditelně unavený z probíhající přípravy.

Rozpis utkání

• 20.10.2018 09:30 | Bambíny | AFK Union Rokytnice - FK Letohrad,Lukavice,TJ Sokol Libchavy
  • 20.10.2018 10:15 | U19 - KP | FK Letohrad - TJ Jablonné nad Orlicí
  • 20.10.2018 11:00 | U15 - VP | FO Lanškroun - FK Letohrad
  • 20.10.2018 12:45 | U13 - VP | FO Lanškroun - FK Letohrad
  • 20.10.2018 15:00 | A muži | ŽSK Třemošnice - FK Letohrad