SK Uničov - FK OEZ Letohrad

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

SK Uničov – FK OEZ Letohrad 3:3 (2:1)

Domácí: Kmecik (46.Dragon) – Juřátek, Novosad (46. Vejvoda), Sostřonek (65. Novosad), Heinz (46. Švajda) – Machálek, Toman, Voral (65. Heinz), Řehák, Kučera (46.Hrubý) – Krč (65. Kučera).

Hosté: Volšík(60.Satoria) – Moník (46.Kříž), Strasmeier (1.Macek), Řehák, Macháček – , Stejskal, Bíro (46.Kail), Kuželka, Nadrchal – Kabourek, Konečný

Branky: 30,58 Krč, 43. Kučera – 44,86 Konečný ,61Kabourek

To co zdobilo Letohrad v minulém přípravném utkání zlepšená obranná hra, tak v utkání s třetiligovým Uničovem dostala obrana ránu hned v 1 minutě .To se při prvním útoku domácích zranil Strasmeier a zřejmě bude letohradskému týmu delší dobu chybět.Letohrad začal aktivněji .Především Nadrchal po křídle zaměstnával domácí obranu a v 8 .minutě připravil střeleckou pozici pro Bíra. Jeho střela ale skončila na tyči domácí brány. Od 25. minuty se Letohradská obrana začala postupně zadrhávat. Vyvrcholením byla ve 30 minutě chyba Volšíka. Při rozehrávce namazal domácímu Kučerovi a ten pohodlně skóroval. Ve 43. minutě nedůrazný odkop Řeháka poslal domácí do dvougólového vedení. V závěru prvního poločasu hlavou snížil Konečný.Ve druhém poločase v 58 minutě prohrál Macek hlavičkový souboj a domácí se ujali vedení 3:1. Domácí se ale dlouho z dvougólového vedení neradovali . Aktivní Kuželka vybojoval míč na hranici velkého vápna a mladý Kabourek snížil na 3:2. Hosté se dočkali vyrovnání v 86 minutě.Nadrchal našel hlavu Konečného a ten se nemýlil a srovnal na konečných 3:3.

Text vložil: Hynek Miroslav

Utkali jsme se s doposud nejkvalitnějším soupeřem v probíhající zimní přípravě. Utkání mělo zejména v prvním dějství velké tempo, nasazení i potřebnou míru agresivity, bohužel to oba týmy nepřenesly do druhé části. Co se týká branek, tak to byl festival individuálních chyb na obou stranách hřiště, což kazí dojem herní stránky zápasu. Dostáváme branky po stále stejných situacích a chybách, stále stejných jednotlivců.....

• 15.12.2018 10:00 | Mladší elévové A | Halový turnaj U9 ve Vysokém Mýtě -
  • 15.12.2018 13:00 | Starší elévové A | Halový turnaj U11/U10 v Holicích -