Hlavní menu

FK Pardubice - FK OEZ Letohrad

Další utkání A muži:
FK Pardubice B - UMT Pardubice - FK Letohrad - příprava - UMT Pardubice, 29.02.2020 od 15:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - TJ Sokol Libiš, 07.03.2020 od 14:30 hod

FK Pardubice – FK OEZ Letohrad 2:0 (0:0)

Domácí: Žák – Přibyl, Tischler, Prorok, Voženílek – Jarosz (60. Hundák), Jeřábek, Kudrna (67. Kopřiva), V. Kakrda (79. Jarosz) – Brychta (46. Sklenář), Fikejz (81. Brychta).

Hosté: Volšík (46. Kykal) – Kříž (46. Moník), Macek (46. Řehák), Vaniš, Macháček – D. Stejskal, Bíro (46. Nadrchal), Kuželka (60.Biro), Kail (60.Konečný) – Brendl (46. Kabourek), Konečný (46. Semerák).

Branky: 56. vlastní (Řehák), 75. Sklenář

Rozhodčí: Kembický, Pagáč, Jireš

Letohrad v Pardubicích nepředvedl žádnou pohlednou hru spíše to bylo 90-ti minutové fotbalové trápení V prvním poločase se domácí zastřelovali.Všechny pokusy končily u gólmana Volšíka, nebo mimo branku. Hostům vázla rozehrávka a aktivní napadání domácích nedopřálo Letohradu přesnou kombinaci. Největší šanci první půle měl Jarosz v 35. minutě, kdy šel ze strany sám na Volšíka, ale ten jeho pokus zneškodnil. Ve druhém poločase padla první branka v 56. minutě. Po akci Přibyla si srazil jeho nahrávku za záda vlastního gólmana stoper Řehák 1:0. V 59.minutě se do šance dostal Semerák, ale jeho střela skončila vedle tyče domácí brány.V 68 minutě pronikl po křídle Konečný, ani jeho přihrávku nedokázal tísněný Nadrchal dopravit za Žákova záda.V 75.minutě nejprve střela Fikejze orazítkovala tyč Kykalovy branky a odražený balon nikým neobsazený Sklenář uklidil podruhé do letohradské branky.

Text vložil: Hynek Miroslav
Slovo trenéra

Náš výkon byl špatný, bez pohybu, důrazu a plnění elementárních taktických činností. Slušnější měřítko sneslo pouze několik hráčů. Někteří hráči mi otevřeli oči svými výkony a přístupem. Je velmi mylná představa hráčů, že má někdo jisté místo v základní sestavě. Po včerejším utkání vážně začínám uvažovat o změnách v kádru, byť na poslední chvíli.

Rozpis utkání

• 23.02.2020 10:30 | U13 - VP | BS zimní liga Dobruška 2019-2020 - 10:30 SK Solnice, 11:30 FK Náchod, 12:00 SK Dobruška/Opočno
  • 23.02.2020 11:00 | U15 - VP | FK Letohrad - Sokol Libchavy - UMT Letohrad
  • 29.02.2020 08:00 | Starší elévové A | Halový turnaj U11 ve Skutči -
  • 29.02.2020 10:00 | U13 - VP | BS zimní liga Dobruška 2019-2020 - MFK Nové Město nad Metují,FK Letohrad, SK Solnice,FCHK,Sokol Třebeš,SK Dobruška/TJ Opočno,SK Rozkoš Česká Skalice,
  • 29.02.2020 12:00 | U19 - KP | FO Lanškroun - FK Letohrad - příprava - UMT Lanškroun