RMSK Cidlina Nový Bydžov - FK OEZ Letohrad

ŽSK Třemošnice - FK Letohrad, 20.10.2018 od 15:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - TJ Luže, 27.10.2018 od 14:00 hod

RMSK Cidlina Nový Bydžov  – FK OEZ Letohrad 1:2  (0:0)

Domácí:Cejnar – Pilař, Prokopec (15.Vaněk), Kubelka, Žalman – Tomeš (58.Ševčík), Obermajer (76.Valenta), Pavlásek – Blažej, Vaníček – Kazda,

Hosté : Kykal – Kail, Vaniš, Macek, Macháček  – Nadrchal, Kuželka, Bíro, Moník – Semerák (55.Konečný), Brendl (90.Kabourek),

HR: Zeman – AR: Garaja, Duchoň,

Branky: 85.Vaníček – 57, 63. Bíro,

240 diváků,

ŽK 1:2 Kazda  – Kykal Kuželka

Letohrad měl domácímu celku co oplácet za podzimní prohru na domácím hřišti.Hostům se povedl úvod zápasu byli aktivnější a měli mírnou převahu. Domácí postupně hru vyrovnali a na hřišti se odehrávala taktická partie .Domácí zahrozili ze dvou standardních situací,ale obrana Letohradu nebezpečné příležitosti zneškodnila. V závěru prvního poločasu se pokoušel Bíro ohrozit Cejnarovu branku střelami z dálky. Po přestávce hosté opět získali převahu a domácí působili poněkud zakřiknutě. V 51.minutě další střela hostů minula pravou tyč. V 57 minutě šel Bíro ze strany sám na Cejnara, kterého prostřelil a Letohrad vedl 0:1. O šest minut později Bíro svůj střelecký pokus zopakoval a Letohrad vedl 0:2. V 75.minutě se dostal do brejku Nadrchal, ale minul levou tyč. V závěru zápasu Letohrad podlehl sebeuspokojení s dosaženým výsledkem a domácí začali hrozit především ze standardních situací V 82.minutě se ocitl sám před Kykalem Ševčík,a následně pálil Žalman těsně mimo. V 85.minutě proměnil Vaníček přihrávku Valenty a domácí snížili na 1:2. Domácí se snažili o vyrovnání,ale Letohrad první jarní body uhájil.

Text vložil: Hynek Miroslav

První poločas se nám, vyjma úvodu, vůbec nedařilo. Ve druhém poločase jsme se dostali do dvoubrankového vedení a následně jsme měli několik dobrých brejkových situací, které jsme nedokázali využít v definitivní pojistku. Od 70. min jsme zřejmě podlehli dojmu, že se nemůže již nic stát a vlastní nedůsledností a chybami jsme se dostali pod veliký tlak domácího týmu, který hrozil zejména ze standartních situací a nakopáváných míčů. S vypětím všech sil jsme výsledek udrželi. Nejsem spokojen s přístupem hráčů, zejména v prvním poločase a v závěru druhého. Hrát zodpovědně a s odpovídajícím nasazení pouze 25 minut zápasu je málo a příště bychom již takové štěstí mít nemuseli.

• 20.10.2018 09:30 | Bambíny | AFK Union Rokytnice - FK Letohrad,Lukavice,TJ Sokol Libchavy
  • 20.10.2018 10:15 | U19 - KP | FK Letohrad - TJ Jablonné nad Orlicí
  • 20.10.2018 11:00 | U15 - VP | FO Lanškroun - FK Letohrad
  • 20.10.2018 12:45 | U13 - VP | FO Lanškroun - FK Letohrad