Hlavní menu

FK Náchod – FK OEZ Letohrad

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

FK Náchod – FK OEZ Letohrad 0:4 (0:1)

FK Náchod – FK OEZ Letohrad 0:4 (0:1)

Sestava Letohradu I.poločas Finke-Macek,Vaniš ,Stasmeier,Kail-Štěpán,Kuželka,Bíro,Nadrchal-Nágl ,Semerák

II.poločas Finke(75. Satoria)- Moník,Řehák,Macek,Macháček-Nadrchal,Stejskal,Nágl,Štěpán-Privara,Kabourek

Branky:8.Biro,55.Macháček,58.Kabourek,81.vlastní

Diváci 150

Letohrad se v prvním z přípravných zápasu představil divákům v Teplicích nad Metují ,kde se utkání s Náchodem odehrálo.Za Letohrad nastoupili čtyři nové tváře . Z Mladé Boleslavi přišel brankář Lukáš Finke, z hradeckého dorostu Jiří Štěpán, z pardubického Adam Nágl .Posledním mladíkem na testech je Jakub Privara, jenž naposledy působil ve Dvoře Králové. Letohrad byl v celém zápase lepším týmem utkání mohlo skončit i vyšším rozdílem,břevna a tyče náchodské branky byly ale proti. Letohrad otevřel skóre v 8.minutě technickou střelou zakončoval Bíro.V 55.minutě po rohu Macháček hlavou zvýšil na 2:0 a za chvíli po centru Štěpána se hlavou prosadil i Kabourek. V závěru zápasu si ostře nacentrovaný míč Štěpána srazili náchodští hráči do vlastní sitě.

Další přípravný zápas Letohrad odehraje v úterý 19.7. v Lichkově, kde od 17,30 začíná utkání se Šumperkem a v sobotu 23.7.sehraje v Červené Vodě přípravný zápas se Zábřehem začátek v 17,30 hodin.


Text vložil: Hynek Miroslav
Slovo trenéra

Bylo to pro nás i pro Náchod první přípravné utkání. Pro nás to bylo důležité spíše z fyzického a taktického hlediska. Zapracováváme nové tváře. Obě mužstva si v utkání lecos zkoušela, je tedy těžké dělat z tohoto utkání nějaké závěry. Vysledek není v této fázi přípravy podstatný.

 

Rozpis utkání

Partneři