Hlavní menu

FK OEZ Letohrad – SK Sulko-Zábřeh

Další utkání týmu A muži není naplánováno.

FK OEZ Letohrad – SK Sulko-Zábřeh 4:1 (2:0)

Sestava Letohrad:

Kykal(46.Finke) – Macháček (55.Nadrchal), Vaniš, Macek (46.Strasmeier), Moník – Kail , Nágl (46.Štěpán), Bíro, Nadrchal – Konečný(46. Kabourek) ,Semerák (78.Konečný )

Sestava Zábřeh:

Toman – Kulíšek , Soušek,Hajčík ,Balcar – Bajger , Dvořák, Šalamoun, Kendashi – Olejník,Pospíšil

Střídání 46.minuta :Rajnoha,Panov,Krejčíř,Mitias,Krejčí,Macák

Branky :4Nágl, 29.Konečný, 71.Štěpán, 74.Kabourek- 58.Rajnoha

Letohrad se v Červené Vodě proti třetiligovému týmu ze Zábřehu předvedl v úplně jiném světle, než v úterý proti diviznímu Šumperku.Kromě změn v sestavě Letohradu se od prvních minut hrál pohledný fotbal, který přinesl přítomným divákům zajímavou podívanou.Letohrad vstoupil do západu lépe a již ve 4 minutě se po rohu Vaniše prosadil hlavou Nágl.Ve 29 minutě se na polovině hřiště uvolnil Konečný a své sólo proměnil ve druhou branku domácích. Letohrad si dvoubrankové vedení v prvním poločase zasloužil ,byl aktivnější a vypracoval si víc střeleckých příležitostí. Ve druhém poločase hosté prostřídali sestavu a v prvních 25 minutách druhého poločasu byli lepším a nebezpečnějším týmem. Letohradu vázla kombinace a snadno ztrácel míče. Vyústěním zvýšené snahy hostů byla branka na 2:1 v 58 minutě.To si Rajnoha pohrál s domácí obranou a nekompromisní střelou překonal domácího brankáře. Smrtící úder pro hosty přišel v 71.minutě . Nejprve střelu Kabourka brankář Toman neudržel a Štěpán pohodlně dorážel na 3:1. V 74.minutě přišla nejpohlednější akce zápasu .Po ose Bíro –Semerák se míč dostal před Kabourka,který pohodlně upravil stav na 4:1 pro Letohrad. Zasloužené vítězství Letohradu proti kvalitnímu týmu ze Zábřeha.


Text vložil: Hynek Miroslav
Slovo trenéra

První poločas měl z naší strany herní kvalitu. Opět jsme předvedli, že i ty nejvyloženější příležitosti jdou nedat. Druhá půle byla z naší strany zcela nepovedená, zejména prvních 20 minut jsme se téměř nedostali na soupeřovu polovinu, to naoplátku Zábřeh předvedl co je možné zahodit. Výsledek neodpovídá dění na hřišti.

 

Rozpis utkání

Partneři