Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

ARSENAL Česká Lípa - FK OEZ Letohrad

FK Čáslav - FK Letohrad, 31.05.2020 od 17:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - FK Velké Hamry, 06.06.2020 od 17:00 hod

ARSENAL Česká Lípa  – FK OEZ Letohrad 2 : 0 ( 1 :0 )

Domácí :Meier – Broschinský, Běloušek, Patka, Held – Janáček(35.Štálík) ,Beran, Vrabec, Demeter – Karlík (82.Novotný),Čemba(69.Zeman)

Hosté : Kykal – Moník, Macek ,Uvíra, Macháček – Nadrchal (59.Konečný), Kuželka, Bíro, Kail (53.Nágl) – Semerák, Brendl

Branky : 45, 80 Vrabec

HR:Hudeček Pavel AR Košan.Kubec

ŽK: Demeter – Macháček,Bíro,Semerák

Diváci:320

Ve velmi průměrném utkání,které mělo spíše divizní než třetiligovou úroveň zvítězili domácí kteří využili nabídnuté příležitosti.Hra Letohradu měla daleko k dokonalosti, kterou předvedl před týdnem proti Mladé Boleslavi.Utkání mnoho vzruchu nepřineslo.Domácí se snažili překonat obranu Letohradu nakopávanými balóny a proměňováním standartních situací.Hosté si zase toho v prvním poločase mnoho nevytvořili a tak za zmínku stojí pouze střelecký pokus Kaila ve 38. minutě,který ale brankář Meier zneškodnil. Domácí hrozili především ze standartních situací .Nejprve Čemba v 8 minutě hlavou přestřelil Kykalovu branku a ve 29 minutě vyzkoušel ostrou střelou postřeh Kykala Demeter. Ve 41 minutě Vrabcův centr přistál na hlavě Karlíka, jenže jeho hlavička mířila přesně doprostřed brány, kde stál připravený Kykal. Už se zdálo, že oba týmy odejdou do kabin za nerozhodného stavu, když v nastavení prvního poločasu domácí Vrabec využil pas za letohradskou obranu a střelou po zemi nedal Kykalovi šanci. Gólem do šatny se domácí ujali vedení 1:0. Jestliže první poločas zakončil Letohrad výkonem špatným tak pasáže druhého poločasu byly snad ještě horší.Chvílemi se hosté sami dostávali pod tlak svoji nepřesnou rozehrávkou. Domácí i ve druhém poločase hrozili ze standartek, ale všechny pokusy buď zneškodnil brankář Kykal nebo byly nepřesné. Nejaktivnější hráč domácích Demeter připravil i druhou branku domácích.Přesným pasem našel naběhnutého Helda, který nacentroval míč na Karlíka.Ten se hlavou ještě netrefil přesně,ale k odraženému míči se dostal neobsazený Vrabec a lobem překonal v brance bezmocného Kykala.Letohrad předvedl v České Lípě jeden z nejslabších výkonů za poslední rok.

Text vložil: Hynek Miroslav

Odehráli jsme solidní první poločas. Řekl bych, že jsme byli herně lepší, ale neproměnili jsme stoprocentní šanci. Dostali jsme lacinou branku do šatny. Ve druhém poločase byli lepší domácí, kteří nás důrazem, nasazením přehrávali a přidali pojišťovací gól. Na České Lípě bylo vidět, že chce za každou cenu poprvé v sezoně vyhrát.

• 30.05.2020 09:00 | Starší elévové A | FC Hlinsko - FK Letohrad, SK Polička, FK Česká Třebová
  • 30.05.2020 09:00 | Mladší elévové A | FC Hlinsko - FK Letohrad, SK Polička, FK Česká Třebová
  • 30.05.2020 10:15 | U19 - KP | FK Letohrad - SK Pardubičky
  • 30.05.2020 13:00 | Starší elévové A | Landek cup 2020 pro U11 -