Hlavní menu

Aktualita:

15.kolo Divize C 16.11.2019 od 13,30 FK LETOHRAD – FC Hlinsko

SK Roudnice n.Labem - FK OEZ Letohrad

Další utkání A muži:
FK Letohrad - FC Hlinsko, 16.11.2019 od 13:30 hod

SK Roudnice n.Labem – FK OEZ Letohrad 3:3 (1:1)

Domácí: Brauneis – Pícha, Vaněk, Kwame, Kučera – Medek, Kuchař, Bukač, Vobořil (83.Mikas) – Brandejs (29.Lukášek), Laušman

FK OEZ Letohrad: Kykal – Moník (82.Nágl), Macek, Vaniš, Macháček – Nadrchal, Kuželka, Bíro, Kail – Semerák (74.Konečný), Brendl(54.Nulíček)

Branky :3, 47(p) Laušman, 65 Kwame – 35.Brendl (p) ,57.Nadrchal, 86.Vaniš (p)

Diváci: 620.

Bez karet

HR:Grimm Tomáš,
AR:Svatík,Řasíková

V zajímavém a rušném utkání se přítomní diváci určitě nenudili Obě mužstva nabídla divákům dramatickou podívanou od první až do závěrečné minuty. Byl to zápas, ve kterém se domácí třikrát ujali vedení a hosté pokaždé dotahovali jednobrankový náskok . Roudnickým se vydařili začátky obou poločasů. Již ve 3.minutě špatně vyhodnotil situaci hostující Macháček nepřesně odhlavičkoval míč,který se dostal k volnému Kuchařovi a ten nejprve nastřelil tyč Kykalovy branky a odražený míč volný Laušman zasunul s přehledem do sítě hostí.V 10 minutě po rohu neuhlídal Moník stopera Kwamu ,ale ten hlavou Kykala ještě nepřekonal. Z úvodní sprchy se hosté postupně oklepali a postupně přebrali iniciativu.Nejprve se snažil po přihrávce Kaila prosadit Brendl ,kterému k úspěšnému zakončení chyběl krok..Ve 32 . minutě se Macháček po rychlém průniku do pokutového území a střelou do šibenice ještě neprosadil protože brankář Brauneis předvedl excelentní zákrok. Za tři minuty po faulu na Nadrchala v pokutovém území ,Letohrad Brendlem z penalty srovnal stav zápasu na 1:1.
Do druhého poločasu domácí opět vstoupili lépe. Moník hasil aktivitu domácích ve 47 minutě ve vápně faulem a domácí se opět Laušmanem ujali z penalty vedení 2:1.V 57 minutě odvážně pronikl do pokutového území Nadrchal a ostrou střelou po zemi překvapil domácího brankáře a vyrovnal na 2:2.Domácí hrozili především ze standardních situací.Dobře zahraná standardní situace v 62.minutě Kuchařem našla hlavu africké akvizice Kwamyho,který zvýšil na 3:2.V 66 minutě se stav zápasu mohl opět měnit. Nadrchal se prosadil v pokutovém území,dostal se před domácího brankáře,ale jeho lob skončil pouze na tyči domácí brány.Letohrad se tak snažil o vyrovnání až zapomněl na zadní vrátka .Po jednom rychlém ataku domácích se na osamoceného obránce Macka hnala tříčlenná skupina domácích útočníků .S početní převahou si mladý stoper poradil.V 86. minutě po faulu na Konečného hosté kopali druhou penaltu v zápase,kterou s přehledem proměnil Vaniš. Letohrad se s bodem nespokojil a ještě v závěru se snažil zvrátit vítězství na svou stranu. To se jim však již nepodařilo a obě mužstva se rozešla s nerozhodným výsledkem 3:3 .

Sestřih z utkání


Text vložil: Hynek Miroslav
Slovo trenéra

Myslím si, že jsme byli téměř po celé utkání lepším týmem, i když jsme domácí museli pořád dotahovat. Góly jsme dostali po neuvěřitelných chybách. Neproměnili jsme situace, které volaly po gólu. Naštěstí jsme nakonec dokázali skóre srovnat, ale spíše jsme dva body ztratili, než jeden získali. I přes individuální chyby, které nás v tomto zápase stály výhru, chválím celý tým za nezměrnou bojovnost a víru ve vlastní síly. Chtěli jsme vyhrát a výhru věnovat našemu věrnému fanouškovi Ludvovi Králíkovi, který nás vždy podporoval, nechyběl téměř na žádném utkání a byl vždy nesmírně pozitivním člověkem, takhle mu můžeme tam nahoru poslat pouze bod. Přesto myslím, že měl z našeho výkonu radost. Ludvo díky za vše, budeš mi moc chybět!

 

Rozpis utkání

  • 16.11.2019 08:00 | Starší elévové A | Halový turnaj U11 v Heřmanově Městci -
  • 16.11.2019 09:30 | U15 - VP | FC Hlinsko - FK Letohrad
  • 16.11.2019 11:15 | U13 - VP | FC Hlinsko - FK Letohrad
  • 16.11.2019 12:45 | U19 - KP | FK Přelouč - FK Letohrad
  • 16.11.2019 13:30 | A muži | FK Letohrad - FC Hlinsko

Partneři