Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR: Veškeré amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují.Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu.Kluby nepostupují ani nesestupují.

SK Roudnice n.Labem - FK OEZ Letohrad

FK Čáslav - FK Letohrad, 31.05.2020 od 17:00 hod
Další domácí utkání:
FK Letohrad - FK Velké Hamry, 06.06.2020 od 17:00 hod

SK Roudnice n.Labem – FK OEZ Letohrad 3:3 (1:1)

Domácí: Brauneis – Pícha, Vaněk, Kwame, Kučera – Medek, Kuchař, Bukač, Vobořil (83.Mikas) – Brandejs (29.Lukášek), Laušman

FK OEZ Letohrad: Kykal – Moník (82.Nágl), Macek, Vaniš, Macháček – Nadrchal, Kuželka, Bíro, Kail – Semerák (74.Konečný), Brendl(54.Nulíček)

Branky :3, 47(p) Laušman, 65 Kwame – 35.Brendl (p) ,57.Nadrchal, 86.Vaniš (p)

Diváci: 620.

Bez karet

HR:Grimm Tomáš,
AR:Svatík,Řasíková

V zajímavém a rušném utkání se přítomní diváci určitě nenudili Obě mužstva nabídla divákům dramatickou podívanou od první až do závěrečné minuty. Byl to zápas, ve kterém se domácí třikrát ujali vedení a hosté pokaždé dotahovali jednobrankový náskok . Roudnickým se vydařili začátky obou poločasů. Již ve 3.minutě špatně vyhodnotil situaci hostující Macháček nepřesně odhlavičkoval míč,který se dostal k volnému Kuchařovi a ten nejprve nastřelil tyč Kykalovy branky a odražený míč volný Laušman zasunul s přehledem do sítě hostí.V 10 minutě po rohu neuhlídal Moník stopera Kwamu ,ale ten hlavou Kykala ještě nepřekonal. Z úvodní sprchy se hosté postupně oklepali a postupně přebrali iniciativu.Nejprve se snažil po přihrávce Kaila prosadit Brendl ,kterému k úspěšnému zakončení chyběl krok..Ve 32 . minutě se Macháček po rychlém průniku do pokutového území a střelou do šibenice ještě neprosadil protože brankář Brauneis předvedl excelentní zákrok. Za tři minuty po faulu na Nadrchala v pokutovém území ,Letohrad Brendlem z penalty srovnal stav zápasu na 1:1.
Do druhého poločasu domácí opět vstoupili lépe. Moník hasil aktivitu domácích ve 47 minutě ve vápně faulem a domácí se opět Laušmanem ujali z penalty vedení 2:1.V 57 minutě odvážně pronikl do pokutového území Nadrchal a ostrou střelou po zemi překvapil domácího brankáře a vyrovnal na 2:2.Domácí hrozili především ze standardních situací.Dobře zahraná standardní situace v 62.minutě Kuchařem našla hlavu africké akvizice Kwamyho,který zvýšil na 3:2.V 66 minutě se stav zápasu mohl opět měnit. Nadrchal se prosadil v pokutovém území,dostal se před domácího brankáře,ale jeho lob skončil pouze na tyči domácí brány.Letohrad se tak snažil o vyrovnání až zapomněl na zadní vrátka .Po jednom rychlém ataku domácích se na osamoceného obránce Macka hnala tříčlenná skupina domácích útočníků .S početní převahou si mladý stoper poradil.V 86. minutě po faulu na Konečného hosté kopali druhou penaltu v zápase,kterou s přehledem proměnil Vaniš. Letohrad se s bodem nespokojil a ještě v závěru se snažil zvrátit vítězství na svou stranu. To se jim však již nepodařilo a obě mužstva se rozešla s nerozhodným výsledkem 3:3 .

Sestřih z utkání

Text vložil: Hynek Miroslav

Myslím si, že jsme byli téměř po celé utkání lepším týmem, i když jsme domácí museli pořád dotahovat. Góly jsme dostali po neuvěřitelných chybách. Neproměnili jsme situace, které volaly po gólu. Naštěstí jsme nakonec dokázali skóre srovnat, ale spíše jsme dva body ztratili, než jeden získali. I přes individuální chyby, které nás v tomto zápase stály výhru, chválím celý tým za nezměrnou bojovnost a víru ve vlastní síly. Chtěli jsme vyhrát a výhru věnovat našemu věrnému fanouškovi Ludvovi Králíkovi, který nás vždy podporoval, nechyběl téměř na žádném utkání a byl vždy nesmírně pozitivním člověkem, takhle mu můžeme tam nahoru poslat pouze bod. Přesto myslím, že měl z našeho výkonu radost. Ludvo díky za vše, budeš mi moc chybět!

• 30.05.2020 09:00 | Starší elévové A | FC Hlinsko - FK Letohrad, SK Polička, FK Česká Třebová
  • 30.05.2020 09:00 | Mladší elévové A | FC Hlinsko - FK Letohrad, SK Polička, FK Česká Třebová
  • 30.05.2020 10:15 | U19 - KP | FK Letohrad - SK Pardubičky
  • 30.05.2020 13:00 | Starší elévové A | Landek cup 2020 pro U11 -