Další utkání týmu A muži není naplánováno.

FC Písek: Satrapa – Šlehófer, Holub, Busta, Kubiš – Hřebeček (71.Štrajt), Šlajs, Mašát (60. Klavík), Kučera, Zušťák, Malý.
FK OEZ Letohrad: Kykal – Moník, Macek, Vaniš, Macháček – Nadrchal (73. Štěpán), Kuželka, Bíro, Kail – Semerák (61. Nulíček), Nágl (69. Konečný)
Trenér Jaroslav Veselý

Diváci: 480

Karty: bez karet

HR:Svatík Martin, AR:Mokrusch,Paták

Letohrad tentokrát může litovat že neveze z Písku bodů víc .V zápase ve kterém byli hosté jednoznačně lepším týmem se ale střelecky neprosadili. Šance Bíra ,Nágla ,Kaila a v závěru prvního poločasu Semeráka volali po proměnění. Domácí se sice ve druhém poločase zvedli ale nebezpečného Zuštáka vychytal Kykal. Domácí se silami vydrželi pouze do 70 minuty . Po prostřídání Letohrad svého soupeře jednoznačně přetlačil. V závěru zápasu byli pasáže že se domácí dlouhé minuty nedostali ze své poloviny.

Text vložil: Hynek Miroslav
Slovo trenéra

I když bychom asi před zápasem bod brali, tak teď jsem zklamaný. Byla velká škoda toto utkání nevyhrát. Neustále nás však trápí koncovka. Pokud hráči zahodí takové velké příležitosti, je to stejné jako když obránce udělá chybu a my z toho dostaneme gól. Musíme být více důrazní v koncovce a mít větší vůli dostat míč do branky.